Депутати вигнали привида з парламенту

Петербурзькі депутати, які два роки ловили примару у своєму парламенті, нарешті змогли її вигнати з допомогою шаманів.

Ініціативна група провела в будівлі Законодавчих зборів Петербургу обряд з вигнання привида.

Керувала цією акцією депутат Олена Бабіч, що очолює фракцію ЛДПР, порадами їй допомагала сибірська знахарка, а факт вигнання підтвердив ненецький шаман.

У Маріїнському палаці, де засідають петербурзькі депутати, за чутками, вже давно бродила примара вбитої жінки. Багато співробітників в сиру погоду або в дощ бачили перед Помпейським коридором напівпрозорий силует пані, одягненої за модою початку XX століття, розповіла Бабіч. За словами народної обраниці, цю жінку вбили в палаці в 1903 році.

Приблизно два роки тому вирішено було позбавитися від примари. Спочатку стурбовані депутати вирішили запросити православного священика, але потім задумалися, що примарна жінка могла бути самовбивцею, і відспівувати її не можна. Тоді законодавці самі взяли ікони і розпочали читати молитви. Але одному з учасників заходу стало недобре, і довелося звернутися до фахівців з потойбічного світу.

"У мене на прийомі була одна цілителька з Байкалу, - каже депутат Бабіч. - І вона відразу сказала: у вас в будівлі неприкаяна душа мається. Я з нею поділилася, цілителька дала ще одну молитву і дещо нове розповіла: що повинно бути не менше семи осіб під час обряду, що потрібно свічки взяти церковні. Ми дочекалися вечора Чистого четверга, зібралися всі, хто бачив цю примару, взяли свічки. Пришли на це місце і стали відмалювати її душу".

Після цієї процедури примара залишила Законодавчі збори, впевнена Бабіч: "Думаю, ми змогли їй допомогти. Тому що потім примари вже ніхто не бачив". Шаман з Нарьян-Мара, що приїжджав пізніше до лідера фракції ЛДПР, сказав, що в палаці все спокійно. "Він ще провів обряд, щоб парламентарі ухвалювали закони тільки на благо петербуржців", - додала депутат.

Бабіч каже, що сама примари не бачила, але відчувала. "Я ж пережила клінічну смерть в 21 рік і з тих пір дуже відчуваю погану енергетику", - пояснила вона. "Розумієте, хтось може сміятися над цим, вважати ненормальним, - додала депутат. - Але люди реально боялися там вечорами ходити. Отже завдання було не тільки допомогти цій нещасній жінці, але і викоренити страх з душ людей. Тепер в Маріїнському палаці нічого боятися".

"Мені розповідали історію про примару, чутки доходили, - згадує депутат від КПРФ Володимир Федоров. - Але, чесно кажучи, в її реальність не дуже віриться. Такі речі, здається, можуть викликати у розсудливої людини тільки усмішку. І незрозуміло, як могли цим займатися депутати Законодавчих зборів".

"Звичайно, будь-який солідний заклад повинен мати свої службові примари, - визнає єдинорос Аркадій Крамарьов, голова постійної комісії з питань правопорядку і законності. - Але я особисто ніяких примар ніколи не бачив, ні у нас, ні де-небудь ще. Брехати не буду. Не знаю, що це раптом Олена Володимирівна підняла цю тему. До 1 квітня ніби далеко".

"Безумовно, примара напевно десь ходить. І саме через неї люди погано працюють, - іронізує депутат Ігор Ріммер. - Адже у нас, якщо хтось погано працює, винна потойбічна сила. Обов'язково повинен бути винний з того світу. Якщо серйозно, коли четвертий склад парламенту брався до роботи, дійсно викликали священика. Але не для вигнання примари, а для освячення палацу - щоб закони добре приймалися".
Як повідомлялося, примару бачили й у будівлі Верховного суду Грузії. Як повідомляється, привид бачили не тільки співробітники охорони, але й інші працівники відомства. Голова Верховного суду Коте Кублашвілі провів нараду з цього питання і попросив встановити нічне чергування, щоб з'ясувати, що саме відбувається в будівлі відомства.

Співробітники Верховного суду вважають, що по будівлі, можливо, бродить привид радянського міністра фінансів Іузи Кобахідзе. Він був арештований 11 жовтня 1979 за одержання хабара і розстріляний.

Це вже не перший випадок, коли з'являється інформація про примар у будівлях держустанов Грузії. У квітні 2008 року відомий грузинський адвокат Лалі Апциаурі стверджував, що в будівлі тбіліської в'язниці, побудованій на території колишньої психіатричної лікарні, завелися привиди.

Читайте також:

В будівлі Верховного суду Грузії полюють за привидом

У Канзасі у спортзалі завівся привид

Сусідом Обами у готелі став привид

На Единбурзькому фестивалі науки приймають фотографії привидів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: