Депутатів розділило шоу

Депутати парламенту Нідерландів вимагають зняти з телеефіру програму, в якій змагаються за право отримати нирку.

Частина депутатів парламенту Нідерландів вимагають зняти з телеефіру програму, в якій три герої змагаються за право отримати нирку невиліковно хворої жінки. В той же час в уряді Нідерландів вважають, що ухвалити рішення про закриття „Донор-шоу” можуть тільки продюсери. 

Сьогодні парламент Нідерландів повинен ухвалити рішення з приводу існування донор-шоу. Християнські демократи наполягають на закритті програми, в той час, як уряд дотримується стриманішої позиції. Так, міністр у справах засобів масової інформації Рональд Пластерк заявив: "Наскільки я можу судити, ця програма неприйнятна етично, зокрема із-за елементу змагання. Проте, тільки продюсери і канал мають право вирішувати, чи залишити її в ефірі." Засновник телекомпанії, який створив це шоу, помер п'ять років тому саме через відсутність донорської нирки. Закони про пересадку органів в Голландії вельми жорсткі, і автори програми заявляють, що хочуть привернути увагу до цієї проблеми.

У середу комісар Євросоюзу з охорони здоров’я Маркус Кіпріану запропонував завести загальноєвропейські „карти донора” – їх видавали б тим, хто згоден віддати свої органи тим, хто їх потребує. Частково, така система зараз існує у Франції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: