Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дерипаска відсудив мільйон рублів у скандальних Насті Рибки та Алекса Леслі

Суд зобов’язав кожного з них виплатити олігарху по 500 тисяч рублів за моральну шкоду.

Російський олігарх Олег Дерипаска відсудив у Анастасії Вашукевич (Насті Рибки), яка опублікувала відео та фото секс-розваг із ним, та її "секс-тренера" Олександра Кирилова (Алекса Леслі) по 500 тисяч рублів як компенсації за нанесення моральної шкоди.

Про це агентству "Интерфакс" розповів його адвокат Олексій Мельников.

"Суд визнав незаконними поширювані відповідачами відомості і стягнув з кожного з них як компенсацію моральної шкоди по 500 тисяч рублів", - заявив адвокат.

У прес-службі Усть-Лабинського суду, де тривав процес, розповіли агентству, що на засіданні були присутні лише представники позивача. "Відповідачів або їхніх представників на слуханнях не було. Рішення винесено за їхньої відсутності", - розповіли у суді.

У Рибки та Леслі, які наразі сидять у в’язниці в Таїланді за проведення незаконних секс-тренінгів, є 30 днів на оскарження вироку. Після того рішення набуде чинності.

Про Настю Рибку стало відомо широким масам після того, як на початку січня 2018 року російський опозиційний політик Олексій Навальний опублікував розслідування, в якому розповідалося про відпочинок олігарха Дерипаски на своїй яхті з віце-прем'єром Сергієм Приходьком в оточенні ескорт-моделей. Про це стало відомо з соцмережі однієї з дівчат з ескорту - Анастасії Вашукевич (Насті Рибки).

ВідеоНастю Рибку притягнули до відповідальності по чотирьом статтям Кримінального кодексу

На світовій арені проблеми не лише в олігархів Путіна, а й у їх сексуальної викривальниці. Настя Рибка прославилась одкровеннями про інтимні стосунки з російськими багатіями, зокрема, олігархом Дерипаскою. Сьогодні ж Рибка - тоне, у Таїланді. Днями їй обрали запобіжний захід - взяття під варту, та вже перевезли у тайську тюрму.

Настю Рибку притягнули до відповідальності по чотирьом статтям Кримінального кодексу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції