Держборг США досяг рекордного розміру

Борг становить уже понад 13 трильйонів доларів. Обама не називав ім'я Джорджа Буша, однак дав зрозуміти, що збільшення держборгу є наслідком його політики.

Державний борг США досяг рекордного розміру і до початку червня 2010 року становить понад 13 трильйонів доларів.

Такі дані опубліковані на сайті американського міністерства фінансів.

Тепер "борг" кожного громадянина США становить 42 тисячі доларів.

Президент США Барак Обама прокоментував ситуацію під час свого виступу в Піттсбурзі. Президент заявив, що його адміністрація не винна в утворення такого великого національного боргу, оскільки він вступив на посаду в розпал кризи, коли внаслідок економічного спаду в бюджеті країни утворилася дірка в три трильйони доларів.

Як наголошується, Обама не називав ім'я Джорджа Буша, однак дав зрозуміти, що збільшення держборгу є наслідком політики, яку проводила адміністрація його попередника.

За вісім років перебування при владі Буша національний борг США зріс на 4,9 трильйона доларів.

Нагадаємо, 13 лютого президент США Барак Обама підписав законопроект про підвищення стелі державного боргу країни до 14,3 трильйона доларів.

4 лютого Міжнародне рейтингове агентство Moody's попередило, що США можуть втратити найвищого рейтингу кредитоспроможності Aaa у разі, якщо уряд продовжить фінансувати свої бюджетні витрати за рахунок збільшення боргів.

Читайте також:

МВФ розкритикував реформи Януковича

Реформи президента Януковича: повний список

Іспанії знизили кредитний рейтинг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: