Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держдеп підтвердив наявність у листуванні Клінтон секретної інформації

Клінтон використовувала особисту скриньку для листування.

Деякі ланцюжки поштових повідомлень із листування колишнього держсекретаря США Гілларі Клінтон з використанням її особистої пошти не буде опубліковано, так як в них виявлена секретна інформація.

Про це повідомляє Reuters.

За словами прес-секретаря Держдепартаменту Джона Кірбі, відомство не буде публікувати сім бесід Клінтон, де знайдені 22 документа на 37 сторінках. Він уточнив, що гриф документів був оновлений на прохання розвідувального співтовариства, тому що вони містять інформацію, віднесену до категорії "цілком таємно". При цьому в той момент, коли листи були відправлені, вони не були засекречені.

Кірбі тим самим офіційно підтвердив інформацію, яка з'явилася раніше, про те, що ряд листів з скриньки Клінтон виявилися абсолютно секретними.

У минулому році вибухнув скандал навколо Клінтон, однією з провідних претендентів на висунення кандидатом в президенти на виборах 2016 року від Демократичної партії. Під час перебування на посаді глави Держдепартаменту вона порушувала закон, який передбачає вести листування через спеціальну урядову електронну систему з додатковим захистом. Замість цього Клінтон використовувала особисту скриньку. Подібна практика викликала побоювання, що секретна інформація могла потрапити до хакерів.

Нагадаємо, що президентська кампанія в США почалася для Гілларі Клінтон зі скандалів.

Перш за все, скандал виник щодо фінансування кампанії Клінтон. Другий скандал - видали книгу, в якій працівники Білого дому згадують подробиці подій того часу, коли чоловік Гілларі, екс-президент США Білл Клінтон потрапив у пікантний скандал з Монікою Левінські і коли його подружню зраду обговорював весь світ.

Незважаючи на цю болючу витік інформації, Клінтон вперто рухається вперед у виборчому турі.

Відео Хіларі Клінтон яскраво розпочала президентську кампанію

Залиште свій коментар

Вибір редакції