Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держдеп США планує створити бюро з питань протистояння злочинній кіберактивності

Для більш ефективної протидії потрібно також залучати корпорації, які займають провідні позиції у глобальній мережі.

Державний департамент США має намір створити нове бюро з питань протистояння злочинній кіберактивності, яке очолить помічник державного секретаря США.

Про це повідомила речниця Державного департаменту США Хезер Науерт, - пише Укрінформ.

"Держсекретар звертався до Конгресу щодо створення нового бюро в Державному департаменті, яке займатиметься питанням кіберактивності",- зауважила офіційний представник зовнішньополітичного відомства США.

Вона також зазначила, що в Держдепартаменті з'явиться спеціальний посланник з питань кібердіяльності.

ВідеоСША очікують від Росії більш сміливих та підривних кібероперацій упродовж наступного року

У Національній розвідці Сполучених штатів попередили про нові загрози від Росії. Адже восени - вибори до Конгресу. В Україні зберігається ризик внутрішніх заворушень, які Росія може використати, аби підірвати прозахідний курс Києва. Це загрожуватиме українському економічному відновленню і потенційно може призвести до змін зовнішньої політики.

США очікують від Росії більш сміливих та підривних кібероперацій упродовж наступного року

Речниця Держдепу зауважила, що для більш ефективної протидії злочинній діяльності потрібно також залучати приватний сектор, корпорації, які займають провідні позиції у глобальній мережі.

"Ми не регулюємо діяльності Facebook, ми не регулюємо діяльності Google", - зазначила Науерт, додавши, що ці компанії мають долучитися до протистояння й допомогти зусиллям урядового сектору США.

Раніше Сполучені Штати і Велика Британія минулого тижня звинуватили Росію в застосуванні вірусу NotPetya у червні 2017 року, яка порушила діяльність компаній по всій Європі, головним чином в Україні. Москва відкинула звинувачення, назвавши їх безпідставними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції