Держдеп США поки не представив звіт, від якого залежить другий пакет санкцій проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Закон про хімічну і біологічну зброю наказує, щоб державний департамент доповів конгресу, чи виконала Росія умови, висунуті законом.

У вівторок спливає термін, в який державний департамент США у зв'язку з "справою Скрипаля" зобов'язаний дати Конгресу висновок про те, чи дотримується Москва умов американського закону про хімічну і бактеріологічну зброю.

Минулого тижня заступник представника держдепартаменту Роберт Палладіно заявляв, що "6 листопада - це крайній термін, до якого держдепартамент повинен підтвердити конгресу, що Росія виконала умови закону про хімічну і біологічну зброю".

"Закон про хімічну і біологічну зброю наказує, щоб державний департамент доповів конгресу, чи виконала Росія умови, висунуті законом, через три місяці після першого висновку у справі Скрипаля", - уточнив він.

Якщо держдеп не зможе подати висновки, що підтверджують виконання закону, він "після консультацій з конгресом повинен ввести в дію другий пакет санкцій проти РФ, сказав Палладіно.

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

Відео68 компаній та 322 громадяни України: Москва запровадила антиукраїнські санкції

68 компаній та 322 громадяни України. Сьогодні Москва запровадила антиукраїнські санкції з формулюванням: "через недружні дії України щодо росіян". Відповідну постанову підписав прем'єр Дмитро Медведєв.

68 компаній та 322 громадяни України: Москва запровадила антиукраїнські санкції

Залиште свій коментар

Вибір редакції