Держдеп США попередив американців про загрозу терактів і насильства щодо них

Держдепартамент випустив попередження громадянам США про небезпеку, що загрожує їм по всьому світу.

Держдепартамент США закликав американських громадян до підвищеної пильності у зв'язку з загрозою їх безпеки по всьому світу.

"Держдепартамент випустив попередження про загрозу терактів і насильства щодо громадян США в усьому світі. Держдеп нагадує громадянам США про необхідність зберігати високий рівень пильності і вживати необхідних дій для підвищення безпеки. Попередження випущено для продовження дії аналогічного документа, випущеного 12 лютого 2010" , - йдеться в повідомленні американського зовнішньополітичного відомства.

Держдеп додав, що як і раніше стурбований триваючими погрозами, антиамериканськими акціями і терактами проти громадян та інтересів США по всьому світу.

"За інформацією, що надходить, Аль-Каїда та її дочірні організації, як і раніше планують атаки проти громадян США в Європі, Азії, Африці і на Близькому Сході. Ці теракти можуть бути здійснені різними способами: підриви смертників, вбивства, викрадення, збройні захоплення й обстріли ", - продовжує дипломатичне відомство.

Нагадаємо, 5 серпня Держдепартамент США опублікував щорічну доповідь щодо тероризму, в якій назвав Аль-Каїду і особливо її центральну ячейку в Пакистані найбільш небезпечною терористичною організацією в світі.

Читайте також:

США назвали Африку найбільш активним і небезпечним осередком тероризму

"Аль-Каїда" випустила журнал, де вчить читачів збирати бомби на кухні

Німеччина: російські шпигуни небезпечніші за ісламських терористів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: