Держдеп США рекомендував американцям не їздити до Москви

У зв'язку із забруденням повітря у Москві, викликаного сильними лісовими пожежами, громадянам США порадили "без особливої потреби" не їздити до російської столиці.

Держдепартамент США рекомендував американцям без особливої необхідності не їздити до Москви через забруднення повітря і проблеми з авіарейсами. Попередження діятиме до 5 вересня.

Американська влада порадила громадянам, які збираються здійснити поїздку до російської столиці, "ретельно обміркувати свої плани у світлі останніх подій".

"Лісові пожежі та екстремально висока температура, яка встановилася в Московській області та прилеглих районах Центральної Росії, призвели до сильного рівня забруднення повітря і викликали затримання та скасування авіарейсів у Москві", - попередив Держдепартамент.

Смог у Москві в цей час змушує людей уникати тривалого перебування на вулиці, а "особи з серцевими або легеневими захворюваннями, особи похилого віку і діти повинні перебувати усередині приміщень і скоротити будь-яку діяльність", йдеться в оприлюдненому офіційному повідомленні.

Тим, хто все ж таки вирішить відвідати Москву, чиновники порадили "стежити за погодними умовами і підтримувати зв'язок зі своєю авіакомпанією", оскільки "умови можуть швидко змінюватися через зміну вітру і погоду".

З ранку 4 серпня російська столиця вкрита густим та їдким димом від лісових і торф'яних пожеж, які вирують у Московській та сусідніх областях

Висока задимленість спостерігається в центрі, на сході, північному сході, південному сході і півночі міста. Видимість не перевищує 100 метрів.

До ранку 7 серпня ситуація погіршилася. Концентрація чадного газу в повітрі перевищила гранично допустимий рівень у п'ять разів, зміст зважених часток - в три.

Як прогнозують синоптики, такий стан збережеться до вівторка 10 серпня, коли очікується зміна вітру.

Через задимленість призупинили роботу посольства низки країн, зокрема, Німеччини, Австрії, Польщі, Канади. Частина дипломатів тимчасово відкликана на батьківщину.

З цієї ж причини 7 серпня не відбудеться традиційна зміна кінних і піших караулів президентського полку в Кремлі. Поблизу Кремля постійно чергує бригада лікарів, щоб у разі необхідності надати першу допомогу туристам.

Читайте також:

У Москві через чад на льоту гинуть птахи

Москва задихається від смогу: чадного газу в повітрі утричі більше норми

Через спеку Україні загрожують епідемія малярії та новий Чорнобиль

Жертвами лісових пожеж у Росії стали півсотні людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: