Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держдеп США виступив із заявою щодо Сенцова, Клиха та інших політв’язнів Кремля

Американці закликають РФ переглянути практику політичних і релігійних переслідувань.

Сполучені Штати Америки глибоко стурбовані зростанням кількості ув’язнених за політичними та релігійними мотивами людей в Росії. Бранців Кремля наразі нараховують понад 150.

Такі дані правозахисників наводить прес-секретар Державного департаменту США Хезер Науерт. "Ми особливо стурбовані добробутом чотирьох незаконно ув'язнених українців, які наразі голодують – це Олег Сенцов, Станіслав Клих, Олександр Шумков та Володимир Балух", - сказано в офіційному документі. Там також згадані інші особи, котрих було затримано в РФ за релігійні практики.

ВідеоДепутати у Європарламенті влаштували флешмоб на підтримку Олега Сенцова

Негайно звільнити Олега Сенцова та інших українських бранців Кремля вимагає Європарламент. У Страсбурзі, а також у парламенті Німеччини відкриття Чемпіонату світу з футболу відзначають дебатами про порушення прав людини у Росії. Лунають заклики не їхати на Мундіаль, який Москва використовує, щоб відвернути увагу од своїх злочинів. 

Депутати у Європарламенті влаштували флешмоб на підтримку Олега Сенцова

"Ми закликаємо Росію негайно випустити всіх тих, кого визначено як політичних чи релігійних ув'язнених, і припинити використання правової системи для придушення інакомислення та мирної релігійної практики. Російські люди, як і всі люди, заслуговують на рівне ставлення до закону та здатність здійснювати свої права без страху перед відплатою", - наголосили в Держдепі.

Раніше цього ж дня Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку з недопуском українського омбудсмена Людмили Денісової до українського політв'язня Романа Сущенка. За словами прес-секретаря МЗС Мар'яни Беци, Росія тотально недотримується досягнутих домовленостей. "Росія приховує правду про українських політв'язнів - бранців Кремля", - резюмувала вона. Нагадаємо, українському омбудсмену, попри міждержавні домовленості, не вдається відвідати наших політв’язнів у Росії. Людмила Денісова спробувала зустрітися з незаконно ув’язненим Миколою Карп'юком, але до нього її не пустили. А до цього її не пустили на зустріч із українським політв’язнем Олегом Сенцовим

Залиште свій коментар

Вибір редакції