Держдеп США закликав Росію звільнити Сенцова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Штатах сподіваються, що російська влада випустить політв’язня щоб уникнути трагедії.

Державний департамент США випустив спеціальну заяву до 100 днів голодування українського політв’язня Олега Сенцова, закликавши Росію негайно звільнити режисера.

Відповідна заява опублікована на сайті Держдепу США.

"США глибоко стурбовані погіршенням стану здоров'я Олега Сеноцва, тому ми знову закликаємо Росію негайно звільнити його та інших незаконно ув'язнених українських громадян у РФ та в Криму. Ми стурбовані долею людини, яка помирає в ув'язненні в Росії. Ми сподіваємось, що російська влада звільнить Сенцова, щоб не допустити трагедії", - повідомили у Держдепі.

Там також вкотре повторили свій заклик про те, що більш ніж 60 українських політв’язнів, яких незаконно утримують в Росії та анексованому Криму, повинні повернутись додому.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Просити Путіна про помилування Сенцов відмовився. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається.

Сенцова утримують у російській колонії "Білий ведмідь" за полярним колом в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ.

ВідеоЛисти підтримки Сенцову прочитали під російськими посольствами у Києві, Львові та Лондоні

100-й день голодування Олега Сенцова. Щоб підтримати відчайдушного українського режисера, який в російській колонії відмовився від їжі на підтримку усіх українських політв'язнів, під російськими посольствами сьогодні читають листи до Сенцова. 

Листи підтримки Сенцову прочитали під російськими посольствами у Києві, Львові та Лондоні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції