Держдепартамент США не збирається визнавати підсумки "виборів" у анексованому Криму

Пов'язані з Кримом санкції проти Росії будуть залишатися в силі, поки Росія не поверне керування Кримом Україні.

США не визнають легітимність проведення "виборів" до російської Держдуми на території Криму та їхні підсумки.

Про це йдеться у заяві Держдепартаменту, - пише "Лента.ру".

"Наша позиція щодо Крима зрозуміла: півострів залишається невід'ємною частиною України", — підкреслюється в заяві.

Пов'язані з Кримом санкції проти Росії будуть залишатися в силі, поки Росія не поверне керування Кримом Україні, додали в Держдепартаменті.

"Ми як і раніше глибоко стурбовані гуманітарною ситуацією в Криму, у тому числі положенням татарської спільноти і численними повідомленнями про зниклих особах і порушеннях прав людини", — йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ Литви засудила спроби Російської Федерації організувати "вибори" до Державноъ думу Росії в Українській Автономній Республіці Крим, окупованій та незаконно анексованій на початку 2014 року".

Нагадаємо, 18 вересня відбудуться вибори до російської Держдуми. Кілька днів тому Україна закликала світ ігнорувати "вибори" в Держдуму в окупованому Криму - Рада ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей міжнародних організацій.

10 вересня президент України Петро Порошенко доручив поінформувати влади РФ про те, що проведення російських "виборів" на території України неможливо.

Залиште свій коментар

Наступна публікація