Держдума підтримала поправки Путіна до скандальної пенсійної реформи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депутати підтримали законопроект з урахуванням пом'якшень, запропонованих президентом РФ.

Держдума у середу, 26 вересня, ухвалила в другому читанні проект пенсійної реформи. Пенсійний вік в Росії буде поетапно підвищено від 2019 року до 60 років для жінок і до 65 років для чоловіків.

За відповідне рішення проголосували 326 депутатів, проти пенсійної реформи висловилися 59 парламентарів і один утримався, пише РБК.

До другого читання до урядового законопроекту про підвищення пенсійного віку були представлені 284 поправки. Однак профільний комітет Держдуми 24 вересня рекомендував ухвалити тільки ті поправки, які були запропоновані російським президентом і фракцією "Єдина Росія".

Нагадаємо, уряд Росії планував підвищити пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 63 років для жінок, тобто, на 5 і 8 років відповідно. Законопроект пенсійної реформи вже пройшов обидві палати парламенту та чекав підпису Путіна. Це викликало в країні хвилю протестів і невдоволення, а рейтинги російської влади стрімко почали падати. Згодом президент Росії Володимир Путін виступив із офіційним телезверненням, у якому оголосив свої поправки до законопроекту. Ці поправки передбачають підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років (а не до 63, як планувалося до того).

ВідеоЦаря у відставку. Росіяни протестують проти підняття пенсійного віку

Сотні тисяч росіян протестують проти підняття пенсійного віку. Акція прибічників запеклого опозиціонера Олексія Навального прокотилася від Владивостока до Калінінграда. І охопила щонайменше 83 міста. Влада протести заборонила. І тепер усіляко намагається їх зупинити. Затримують не лише співробітників опозиційного штабу, а й мирних демонстрантів. 

Царя у відставку. Росіяни протестують проти підняття пенсійного віку

Залиште свій коментар

Вибір редакції