Держдума погрожує російським курцям виселенням

До Держдуми внесено законопроект, за яким пропонується застосувати щодо курців жорсткіші санкції - 300 рублів штрафу або виселення з будинку.

Куріння в під'їздах, холах і на сходових майданчик житлових будинків, а також в квартирах без згоди всіх власників або квартирантів може опинитися під забороною в Російській Федерації.

Відповідний законопроект вже внесено до Держдуми. Злісних порушників пропонується штрафувати і навіть виселяти з помешкання.

Автор внесеного проекту – сенатор Рустем Шиянов звертає увагу на відсутність в Житловому кодексі РФ якого-небудь обмеження на куріння тютюну, у тому числі посилання на правила користування житловими приміщеннями. А це призводить до тяжких наслідків.

"У Росії в даний час палить близько половини чоловіків і кожна десята жінка. Осіб, які регулярно палять 46,2 - 53,4% серед чоловіків і 2,7 - 12,2% серед жінок. До 11 класу вже палить близько половини школярів.

Захворюваність раком легенів в Росії, зумовлена курінням, за останні десять років виросла на 63%. Серйозну небезпеку становить "пасивне куріння", яке на 34% збільшує ризик виникнення раку легенів і на 50% - судинної патології", - розповів ініціатор відповідного законопроекту.

Для вирішення цієї проблеми Шиянов пропонує включити до Житлового кодексу РФ заборону на куріння в місцях спільного користування в квартирах без згоди всіх мешканців, а також в комунальних квартирах, під'їздах, холах і на сходових майданчиках житлового будинку.

Порушники і батьки неповнолітніх курців можуть бути оштрафовані на 300 рублів. Крім того, за подібні порушення можуть і виселити.

Читайте також:

Модель з реклами сигарет Winston помер від раку

Студентів позбавляють стипендій за куріння на території університету

Вдова курця виграла у тютюнової компанії 8 млн. доларів

У британських школах вчать курити марихуану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: