Держдума РФ засудила "антиросійську риторику" Білорусі

Російські депутати офіційно підтримали президента Дмитра Мєдвєдєва, який кілька днів тому у своєму відеоблозі гостро розкритикував білоруського лідера Олександра Лукашенка.

Депутати Держдуми Росії ухвалили заяву, в якій висловлюється стурбованість розвитком відносин між Росією і Білоруссю.

У заяві стверджується, що офіційний Мінськ використовує останнім часом "антиросійську риторику", що "йде врозріз з загальноісторичною долею російського і білоруського народів".

За ухвалення заяви голосували 380 депутатів, проти - 56 - представники фракції Комуністичної партії.

Депутати висловили підтримку президенту Росії Дмитру Мєдвєдєву, який кілька днів тому у своєму відеоблозі гостро розкритикував білоруського лідера Олександра Лукашенка. Це сталося після того, як Лукашенко звинуватив оточення Мєдвєдєва в організації інформаційної війни проти нього в російських ЗМІ.

За кілька місяців до цього на російському ТБ почалася кампанія проти Олександра Лукашенка. Зокрема, в ефірі каналу НТВ були показані сюжети "Хрещений батька", в яких Лукашенка зображено як психічно хворого авторитарного правителя.

Лукашенко, реагуючи на критику з Москви, зі свого боку, звинувачував російське керівництво в погіршенні відносин між двома країнами і у невиправданому економічному тиску на республіку.

У російській пресі кампанію проти білоруського президента розцінили як свідчення того, що Лукашенко втратив підтримку російської влади. Між тим, офіційно Росія не підтримує нікого з кандидатів на посаду президента Білорусі. Нагадаємо, вибори там відбудуться 19 грудня.

Читайте також:

Лукашенко: Мєдвєдєв віддав команду мене "мочити"

У Білорусі знімуть аналог "Хрещеного батьки" про Путіна

В Інтернеті з'явився ролик-викриття планів Путіна вбити Лукашенка

Лукашенко заявив, що не буде займатися показухою, як Мєдвєдєв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: