Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держдума у першому читанні ухвалила контрсанкції проти США

Друге читання законопроекту відбудеться 17 травня.

Державна Дума РФ ухвалила в першому читанні законопроект про протидію американським санкціям. За документ проголосували одноголосно 410 депутати, присутні на засіданні.

Одночасно з законопроектом про контрсанкції парламентарі прагнуть ухвалити поправки і Кримінального кодексу, що встановлюють відповідальність за виконання санкцій іноземних держав на території Росії, пише Медуза.

До поправок за виконання санкцій іноземних держав на території Росії мають на увазі штрафи до 600 тисяч рублів, а також ув'язнення на термін до чотирьох років.

Друге читання законопроекту відбудеться 17 травня.

Розглядатимуть законопроект "Про заходи впливу (протидії) на недружні дії Сполучених Штатів Америки та (або) інших іноземних держав", який внесли до Держдуми в квітні 2018 року. Його розробили після того, як США розширили список санкцій, включивши до нього російських чиновників та бізнесменів, в тому числі Олега Дерипаску та Віктора Вексельберга.

У початковій редакції, за яку проголосували сьогодні перераховані конкретні сфери, в яких уряд може забороняти імпорт з країн, які прийняли санкції щодо Росії. У цей список потрапили ліки і медична техніка. Через це благодійні організації звернулися з листом до голів Держдуми і Ради Федерації з вимогою не допустити включення лікарських препаратів і медичної техніки в перелік заборонених до ввезення в РФ товарів.

11 травня у Держдумі запропонували до другого читання прибрати із законопроекту згадки конкретних сфер, на які поширюватимуться санкції. Проте в уряду залишиться можливість заборонити ввезення будь-якої продукції і сировини - за винятком життєво необхідних товарів, які не виробляються в Росії.

Раніше повідомлялось, що РФ залишає за собою право "адекватно реагувати" на нові санкції ЄС проти осіб, відповідальних за незаконне проведення виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму та Севастополі. Про це йдеться у заяві офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової. 

ВідеоУ російського олігарха відібрали орендовані реактивні літаки через санкції

Олег Дерипаска повернув літаки Gulf stream 550. Двоє з цих суден тепер продаються. Судна належали двом компаніям. І через іншу керуючу компанію їх передали в оренду фірмам, підконтрольним багатію. У компанії, яка тепер продає літаки, кажуть, що Дерипаска змушений достроково припинити оренду, бо потрапив у санкційний список.

У російського олігарха відібрали орендовані реактивні літаки через санкції

Залиште свій коментар

Вибір редакції