Держдума заборонила русофобію у країнах колишнього СРСР

У Росії занепокоєні нагнітанням антиросійських настроїв у країнах колишнього СРСР і закликали керівництво реагувати на факти дискримінації російськомовного населення і провокації.

Держдума закликала керівництво РФ вжити всіх необхідних заходів політичного і економічного характеру у відповідь на факти дискримінації російськомовного населення і провокації, спрямовані проти громадян РФ, російського бізнесу на пострадянському просторі, якщо подібні дії прямо або побічно заохочуються владою цих країн.

Про це йдеться в прийнятій в п'ятницю заяві Держдуми "У зв'язку з проявами негативного ставлення до народів Росії і єдиному історичному минулому в ряді держав – колишніх республік СРСР".

Парламентарії виражають заклопотаність фактами спотворення єдиного історичного минулого на пострадянському просторі, русофобських настроїв в ряді країн і закликають керівників, парламенти і громадськість держав-учасників СНД, Литви, Латвії, Естонії, Грузії зробити все можливе для запобігання провокацій та інших кроків тих політичних сил, які прагнуть розірвати багатовікові зв'язки народів.

"Викликає тривогу, що напередодні 70-річчя початку Великої Вітчизняної війни та чергової річниці Перемоги у деяких державах звучать образливі висловлювання на адресу російського народу та інших народів Росії, нагнітається русофобія, оскверняють кладовища, демонтуються пам'ятники і меморіали на честь воїнів-визволителів, полеглих в роки Великої Вітчизняної війни", - наголошується в документі.

Читайте також:

Лукашенка звинуватили в появі русофобських настроїв у Білорусі

Естонські підлітки опублікували русофобське відео

У Росії проаналізували добробут громадян: багаті - багатіють, бідні - біднішають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: