Держустанови в Мілані відмовляють жінкам у паранджі в допомозі

Прикрите обличчя позбавляє жінок-мусульманок навіть лікарської допомоги

У Мілані хочуть бачити усіх жінок в обличчя. Регіональна влада вигадала закон, що забороняє мусульманкам з'являтися на людях у паранджі чи нікабі, тобто в одязі, що повністю прикриває обличчя. У високих кабінетах півночі Італії запевняють, жодних релігійних утисків, чиновники дбають виключно про безпеку, йдеться в ТСН.16.45.

Центральний офіс адміністрації провінції Ломбардія. В черзі до довідкового бюро дві мусульманки, бабуся та онука, вирішують питання з пропискою. Вони в традиційному одязі, але обличчя відкриті. Адже на склі свіжа наліпка-попереждення: якщо ви у паранжі, вам сюди зась.

"Я відчуваю себе дещо чужою, чи "іншою". Не лише тут. Ми сьогодні мали обійти багато установ і кожного разу було це відчуття відчуження. Є таке", - каже одна з жінок.

Заборону на закрите обличчя в регіоні запровадили, побоюючись терактів. Міські чиновники переконують, тепер місто та околиці в безпеці.

"За новим законом категорично заборонено заходити до будь-якої державної установи, до всіх структур, що належать до регіону: від палацу Піреллоне, палацу засідання депутатів, до інформаційних центрів та лікарень", - розповідає радник з питань безпеки Регіону Ломардія Сімона Бордоналі.

"Цей закон порушує право людини на лікування. Тобто людині не дозволено почати лікування, через її релігійні переконання. Це щось надзвичайне у нашій країні", - запевнив координатор мусульманських спільнот Мілана Давіде Піккардо.

У самому лише Мілані сто тисяч мусульман, третина з них - жінки. Італійська журналістка, що сповідує іслам Валерія Кастеллано каже: навіть громадським транспортом користуватися в паранжі незручно.

"Коли я спустилася в метро, мені не хотіли продавати білет, сказали, що у такому вигляді я маю піти геть", - каже жінка.

Штаф за появу у публічних місяцях не передбачений, але процедура встановлення особистості може забрати багато часу, зокрема у іноземців. І не має значення, з'явилася людина у паранджі чи у масці казкового героя - заборона діє.

ВідеоУ Мілані регіональна влада заборонила з'являтися на людях у паранджі чи нікабі

Жінку із закритим обличчям мають миттєво зупинити вже на вході до лікарні. ТСН вирішує провести експеримент. В міланському шпиталі Сан Рафаеле на замотану в хустку жінку не звертають уваги. Вона проходить повз пацієнтів на дворі, блукає коридорами від автомату з кавою до входу у відділення. Адміністрація - ігнорує.

В іншій лікарні "Нігуардо" журналістка експериментувала з мультяшною маскою. Лише за п'ять хвилин блукань на журналістку звернули увагу. Їй погрожують викликати охорону, проте та так і не з'являється.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: