Десятки тисяч людей прийшли попрощатися з Єгором Гайдаром

Черга бажаючих попрощатися з відомим російським реформатором Єгором Гайдаром, який раптово помер у віці 53 років, розтягнулася на кілька кілометрів.

В суботу, 19 грудня, в Центральній клінічній лікарні Москви пройшла церемонія прощання з відомим російським економістом та реформатором Єгором Гайдаром, який помер у четвер. Вшанувати його пам'ять прийшли близько 10 тисяч людей.

Черга тих, хто хотів попрощатися з Гайдаром, вишикувалася від входу до будівлі лікарні на вулиці Маршала Тимошенко до Рубльовського шосе. Серед людей було чимало пенсіонерів, які не стримували сліз. Прощання тривало більше чотирьох годин.

Проводити Гайдара в останню путь прийшли не тільки звичайні громадяни, але і багато відомих людей, зокрема Анатолій Чубайс, Борис Нємцов, Михайло Швидкой, Михайло Касьянов, Сергій Степашин, Артур Чилінгаров та інші.

Були присутні на церемонії і члени сім'ї покійного першого президента Росії - вдова Наїна Єльцина і дочка Тетяна Дьяченко. Наїна Йосипівна подякувала Гайдару "за все, що він зробив для країни".

Як відомо, Єльцин в листопаді 1991 року призначив Гайдара виконуючим обов'язки голови уряду. Саме він став основоположником реформ з переходу від планової до ринкової економіки.

"Це була незвичайна людина. У найбільш важкі моменти для нашої країни він керував економікою. Це справжня глиба економічної науки", - пояснила Наїна Єльцина.

Акція пам'яті Єгора Гайдара пройшла також у Санкт-Петербурзі. На ній зібралося близько двохсот людей. Під час акції прозвучала ідея про привласнення імені Єгора Гайдара одному з проспектів в Санкт-Петербурзі і про те, щоб назвати одну з нових станції метро "Гайдарівською".

Читайте також:

Держдума відмовилася вшанувати пам'ять Єгора Гайдара

Єгора Гайдара поховають на Новодівочому цвинтарі у Москві

Помер екс-керівник російського уряду Єгор Гайдар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: