Десятки вбитих, потрощені автівки і знищена мерія. Який вигляд має містечко у Мексиці після нападу банди

Дата публікації
Перегляди
4932
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Влада відмовилась від військової допомоги з боку інших держав.

Сили безпеки застрелили ще семеро підозрюваних в участі злочинного картеля після нападу на північне мексиканське містечко, що, за даними влади, призвело до загибелі 21 людини.

Як повідомляє видання The Guardian із посиланням на офіційні повідомлення влади штату Коавіла, злочинці захопили мерію населеного пункту Вілла Уніон. Їх переслідували правоохоронці, зав’язалась перестрілка.

Коауїла має тривалу історію насильства з бандами, хоча загальна кількість вбивств у штаті, що межує з Техасом, значно нижча, ніж це було сім років тому. Дані про вбивства піднімають рекордні показники у всій країні загалом.

Події у містечку довели наявність низки серйозних провалів у безпеці, що ставить під сумнів політику стримування президента Мексики Андреса Мануеля Лопеса Обрадора, який вступив на посаду рік тому, зобов'язавшись перейнятися хронічним насильством банд.

Глава держави уже встиг заявити, що Мексика не потребує жодної військової допомоги інших держав. Генеральний прокурор США Вільям Барр повинен відвідати Мексику наступного тижня для обговорення співпраці щодо безпеки.

Критика США безпекової політики Мексики посилилась після вбивства сім'ї мормонів американсько-мексиканського походження з мормонської громади на півночі Мексики. Крім того, члени картеля з боями звільнили з-під варти сина "Ель-Чапо".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4932
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація