Дев'ятирічний вундеркінд з Нідерландів стане наймолодшим випускником університету в світі

Дев'ятирічний вундеркінд з Нідерландів стане наймолодшим випускником університету в світі

Він освоїв шестирічну програму середньої та старшої школи за пів року.

Дев’ятирічний Лоран Сімонс з Нідерландів в кінці цього року закінчить електротехнічний факультет Технічного університету Ейндховена, і стане наймолодшим випускником університету в світі.

Про це пише Telegraph.

IQ Лорана щонайменше 145 балів, а також він має фотографічну пам'ять. Він наполовину бельгієць, наполовину нідерландець, і зараз мешкає в Амстердамі.

 Шестирічну програму середньої та старшої школи він освоїв лише за пів року. Програму університету він опанує за дев’ять місяців, адже навчання в ньому він розпочав у березні цього року.

2018-го у віці 8 років він отримав атестат про повну загальну середню освіту та вступив на факультет електротехніки.

Як каже сам Лоран, його улюблена дисципліна – математика, оскільки вона дуже широка – в ній є і статистика, і геометрія, і алгебра. У вільний час хлопчик полюбляє грати у Fortnite та Minecraft.

Він мріє стати кардіохірургом або астронавтом. Наразі Лоран хоче продовжити навчання у Каліфорнії – пояснює це тим, що в місцевості "гарна погода". Втім батько маленького генія вважає, що дитину можуть переманити до Оксфордського університету.

Відео Бельгійський 9-річний вундеркінд стане наймолодшим у світі власником диплома про вищу освіту

Вже за кілька місяців хлопець випуститься з Технічного університету Ейндховена у Нідерландах. Там він навчається на факультеті електротехніки, і вступив до закладу лише рік тому. IQ Лорана - 145, він має фотографічну пам'ять. Відтак, навчання завершує значно швидше за однокурсників.

Бельгійський 9-річний вундеркінд стане наймолодшим у світі власником диплома про вищу освіту

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів