Девід Петреус офіційно очолив війська в Афганістані

Девід Петреус в неділю офіційно прийняв командування військовими контингентами НАТО, ISAF у Афганістані.

Американський генерал Девід Петреус в неділю офіційно прийняв командування військовими контингентами НАТО, ISAF у Афганістані, загальна чисельність яких становить приблизно 130 тисяч людей.

На урочистій церемонії вступу на посаду, що відбулася на базі командування міжнародних сил сприяння безпеці в Кабулі, Петреус заявив: "Ми прибули сюди в критичний момент ... і знаходимося тут, щоб перемогти".

Звертаючись до декількох сотень офіцерів НАТО і представникам афганського уряду, присутніх на церемонії, генерал підкреслив, що визнає великий внесок у справу перемоги, внесений попереднім командувачем Стенлі Маккрісталлом.

"Перш за все, хочу визнати величезний внесок мого попередника на посаді командувача", - заявив Петреус.

Маккрісталл подав у відставку після публікації його інтерв'ю в журналі Rolling Stone, в якому він невтішно відгукнувся про вищих державних чиновників і дипломатів США.

Новий командувач силами коаліції прибув до Афганістану в п'ятницю, а в суботу ввечері провів переговори з президентом Афганістану Хамідом Карзаєм, поруч високопоставлених офіцерів НАТО і цивільних представників міжнародного співтовариства.

Як повідомила прес-служба президента Афганістану, під час зустрічі сторони обговорили проблеми боротьби з корупцією і питання поліпшення державного управління в Ісламській Республіці. Карзай, звернувшись до Петреуса, у черговий раз підкреслив, що заява члена Конгресу США Ніти Лови щодо розкрадання афганською стороною допомоги, спрямованої США на відновлення афганської економіки, є безпідставною.

Через афганський бюджет проходить всього близько 10% від усіх виділених Афганістану фінансових коштів, сказав Карзай. Корупція виникає від самих донорів, самостійно укладають різні багатомільйонні угоди з великими комерційними фірмами, додав він.

Читайте також:

Екс-командувач силами НАТО в Афганістані йде на пенсію

Затверджено нового командувача НАТО в Афганістані

Обама звільнив командувача військ НАТО в Афганістані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: