Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держдума РФ ухвалила законопроект про контрсанкції

Росія вводитиме санкції у відповідь на «недружні дії» США та інших країн.

Сьогодні, 22 травня, Державна дума Росії у третьому читанні ухвалила законопроект, який дозволяє РФ вводити санкції у відповідь на "недружні дії" з боку США, України, ЄС та інших країн, які проявляються у введенні політичних та економічних санкцій проти Російської Федерації та її громадян.

Спочатку у документі було зазначено, на які саме сфери можуть застосовуватися санкції, однак згодом цю норму прибрали. Таким чином, уряд РФ може заборонити імпорт будь-якої продукції та сировини. Виняток становитимуть життєво необхідні товари, які не виробляються в Росії.

Такі обмеження не стосуватимуться продукції, яка буде ввозитися для особистого користування як громадянами РФ, так і іноземцями.

Законопроект "Про заходи впливу (протидії) на недружні дії Сполучених Штатів Америки та (або) інших іноземних держав" внесли до Держдуми в квітні 2018 року. Його розробили після того, як США розширили список санкцій, включивши до нього російських чиновників та бізнесменів, в тому числі Олега Дерипаску та Віктора Вексельберга.

ВідеоНовий закон РФ дозволяє Путіну припиняти співпрацю з "недружніми" країнами та компаніями

Російська відповідь на санкції "недружніх" країн. Державна Дума ухвалила закон, який дає Путіну право забороняти або призупиняти міжнародне співробітництво з країнами або компаніями, які Москва вважатиме ворожими. А ще - забороняти імпорт продукції чи сировини з цих країн, або ж запроваджувати інші обмеження. 

Новий закон РФ дозволяє Путіну припиняти співпрацю з "недружніми" країнами та компаніями

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції