Діадему французької імператриці продано на аукціоні за 12,7 мільйонів

Діадема була виготовлена ​​приблизно в 1900 році на замовлення прусського графа із 11 колумбійських смарагдів грушоподібної форми.

Прикрашена діамантами і великими смарагдами діадема на торгах у Женеві пішла з молотка за 12,7 мільйона доларів, повідомляє аукціонний дім Sotheby's.

Оброблену діамантами діадему прикрашають 11 виняткових колумбійських смарагдів грушоподібної форми загальною вагою більше 500 карат. За словами глави Європейського та близькосхідного відділення Sotheby's International Jewellery Девіда Беннетта, тіари, рівної цієї, на торгах не було більше 30 років.

Раніше ці смарагди, імовірно, прикрашали шию індійського махараджі, а потім знаходились в колекції французької імператриці Євгенії (1826-1920), дружини Наполеона III.

Сама діадема була виготовлена ​​приблизно в 1900 році на замовлення прусського графа Гвідо Хенкеля фон Доннерсмарка для своєї дружини - герцогині Катаріни Хенкель фон Доннерсмарк (уроджена Слєпцова, дочка московського ткача).

Прикрасу експерти попередньо оцінили в 4,5-9 мільйонів швейцарських франків (5-10 мільйонів доларів), проте його вартість перевершила очікування - 11 мільйонів 282 тисячі франків (близько 12,7 мільйона доларів).

Рожевий діамант
Рожевий діамант
У свою чергу, рожевий діамант вагою 10,99 карата, який також привернув увагу експертів, пішов з молотка за 9602 тисячі швейцарських франків (10,8 мільйона доларів).

Дорогоцінний камінь, оправлений в кільце, - найчистіший діамант насиченого рожевого кольору, огранений за класичною формою "смарагд", яка частіше застосовується для некольорових діамантів.

Оцінна вартість цього лота становила 8,3-14,8 мільйона швейцарських франків (9-16 мільйонів доларів).

У листопаді минулого року на аукціоні Sotheby's в Женеві був встановлений абсолютний рекорд, коли рожевий діамант вагою 24,78 карата, який отримав назву Graff Pink, був проданий за 45,75 мільйона доларів (при цьому оцінна вартість каменю становила 27-38 мільйонів доларів).

Читайте також:

Діамант за 15 мільйонів доларів ніхто не захотів купувати

Дерев'яну статуетку Гогена продали на аукціоні за 11 мільйонів доларів

Картину українського художника продали в США за рекордні 98 тисяч доларів

Коштовності Елізабет Тейлор оцінили в 150 млн доларів

Відео12 мільйонів доларів за корону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: