Дід Хасан одужує, його охороняє понад сто осіб

Дід Хасан вже переніс дві операції. Перша була зроблена відразу після замаху, а друга - на вихідних. Лікарі не висловлюють побоювання за його життя.

Дід Хасан
criminalnaya.ru
Аслан Усоян- Дід Хасан
Поранений кримінальний авторитет Аслан Усоян, відомий як Дід Хасан, поступово йде на поправку. Він отримав два вогнепальних поранення і був доставлений до Боткінської лікарні у Москві.

За оцінками медиків, він знаходиться в стабільному стані середньої тяжкості. Він вже переніс дві операції. Перша була зроблена відразу після замаху, а друга - на вихідних. Лікарі не висловлюють побоювання за його життя.

Тим часом родичі Діда Хасана хотіли відвезти його за кордон і там продовжити лікування. Проте лікарі Боткінської лікарні переконали їх і запевнили, що в Москві йому також зможуть надати кваліфіковану медичну допомогу і технічного оснащення для цього достатньо.

Джерело в правоохоронних органах зазначило також, що стан війни в кримінальному світі ніхто не відміняв. "Злочинні співтовариства періодично несуть втрати в результаті конфліктів через переділ сфер кримінального впливу. Найчастіше такі вбивства відбуваються поза територією Росії і тому не стають надбанням громадськості", - сказав він.

За його словами, Усояна охороняють як представники охорони установи, так і особисті охоронці авторитета. Зараз Дід Хасан знаходиться в спеціальному реанімаційному боксі. Всього за безпекою пораненого стежать близько 100 осіб.

До лікувально-діагностичному центру вночі, коли привезли Діда Хасана, взагалі не можна було підібратися. Чорний хід був закритий, біля парадного чергували два автобуси з ОМОНом. А поруч стояли близько 20 іномарок з людьми авторитета. Всередині у реанімації також була виставлена охорона.

Сторонніх в ту ніч на 17 вересня взагалі не пропускали до реанімації. Усіх лікарів, крім головлікаря Боткінської лікарні, оглядали і промацували. На першому поверсі поряд з охоронцями чергували ще кілька людей Діда Хасана, які з моніторів, куди надходить зображення з камер спостереження, стежили за всіма перебували в лікарні людьми.

Наступного дня кількість охоронців зменшилася, але вхід в реанімацію все одно обмежений.

Один з лікарів згадав, як у цьому ж корпусі рік тому лежав інший кримінальний авторитет і друг Діда Хасана В'ячеслав Іваньков на прізвисько Япончик: "Коли тут лежав Япончик, було ще гірше. У нього в палаті реанімації чергували чотири охоронці з автоматами. Біля дверей - ще троє. Біля входу до реанімації - ще четверо. Туди б не тільки миша - тарган не проповз. Лікарі ходили по відділенню ледь не з піднятими вгору руками, - всіх постійно додивлялися ... "

Нагадаємо, що, за однією з версій, замах на Діда Хасана став продовженням кримінальної війни між його кланом і кланом злодія в законі Таріела Оніані (Таро), жертвою якої і став Япончик. Не виключено, що замовником міг бути Мераб Джангвеладзе, який зайняв місце Таро, коли того посадили за грати.

Зараз слідчі ведуть пошук кілера, який скоїв замах. Він зафіксований на відео з камер спостереження, проте на них не видно його обличчя. Він чітко знав, в яку сторону потрібно повернути, щоб не "засвітитися".

Читайте також:

Кілера, який стріляв у Діда Хасана, зафіксували камери спостереження

Дід Хасан зізнався, що не має уявлення, хто його замовив

У Діда Хасана стріляли із Калашникова

Дід Хасан вижив після замаху

У Москві скоєно замах на кримінального авторитета Діда Хасана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: