Дід Хасан зізнався, що не має уявлення, хто його замовив

Дід Хасан вкрай неохоче спілкувався з співробітниками міліції, і більшість запитань залишилися без відповіді.

Міліціонери встигли задати кілька запитань Аслану Усояну, відомому більше як Дід Хасан, відразу після замаху, ще до операції в Боткінській лікарні.

На питання, хто може стояти за замахом, він відповів, що не має про це уявлення, розповіло джерело в правоохоронних органах, зазначивши, що потерпілий вкрай неохоче спілкувався з співробітниками міліції, і більшість питань залишилися без відповіді.

Оперативники вже встановили квартиру, звідки стріляли по Дідові Хасану, знайдено і зброя - це автомат Калашникова з глушником. Зараз ведеться розшук свідків, а також встановлюється власник квартири, з якої велася стрілянина. Крім того, у розпорядженні слідства є записи, зроблені камерами зовнішнього відеоспостереження.

У той же час журналісти з'ясували, що кілер, судячи з усього, протягом місяця вистежував Діда Хасана і планомірно готував замах, оскільки квартира, з якої стріляли, була орендована невідомими близько місяця тому. Варто відзначити, що в цьому районі Москви вартість одного місяця проживання в орендованій квартирі становить мінімум 100 тисяч рублів.

Коментуючи обставини замаху, джерело в правоохоронних органах зазначило, що вибір місця для засідки в центрі столиці був обумовлений не стільки зухвалістю злочинців, а, швидше, неможливістю підстерегти його в іншому районі.

"Усоян в останні роки застосовував максимальні заходи із забезпечення своєї безпеки. Він практично не відвідував публічних місць, не спілкувався по телефону, рідко проводив ділові зустрічі", - вказало джерело.

За його словами, Усоян проживає в одному з підмосковних селищ закритого типу, куди сторонньому проникнути неможливо.

"Він пересувався тільки на броньованих автомобілях, часто змінянюючи їх. В дорозі його завжди супроводжувало кілька машин охорони, у тому числі колишні оперативники з навичками щодо виявлення професійного стеження і спроб прослуховування телефону. Очевидно, що з урахуванням всіх цих обставин, у злочинців практично не було шансу застати Усояна зненацька. Тому для засідки і було вибрано це місце в центрі Москви, як єдино можливе ", - вважає джерело.

Нагадаємо, замах на Усояна здійснили 16 вересня. Він приїхав на Тверську вулицю зі своїм охоронцем і водієм. За попередніми даними, авторитет збирався відвідати 47-річного сина Нодара Усояна, який проживає в цьому будинку. Камера відеоспостереження біля під'їзду зафіксувала момент злочину.

Водій залишився в машині, коли Дід Хасан з охоронцем пішли до під'їзду. У цей момент пролунали кілька пострілів. Охоронець впав першим, а Дід Хасан став метатися, намагаючись сховатися від нових пострілів. Після другої кулі Усоян також впав. Тут до нього підбіг водій, який покликав на допомогу і зателефонував у швидку. До під'їзду відразу ж прибігли ще кілька людей у костюмах. На відеозаписі видно, що у всіх у них в руках пістолети.

Читайте також:

У Діда Хасана стріляли із Калашникова

Дід Хасан вижив після замаху

У Москві скоєно замах на кримінального авторитета Діда Хасана

Україна вислала Діда Хасана до Росії

Російського злодія Діда Хасана вислали з України під фальшивим приводом

У Києві затримали "хрещеного батька" російської мафії Діда Хасана

Новим "хрещеним батьком" російської мафії став Дід Хасан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: