Діда Хасана попросили покинути лікарню, бо заважає працювати

Лікарі поскаржилися, що пацієнти бояться ходити до лікарні через охорону, і відправили Діда Хасана на амбулаторне лікування.

Кримінальний авторитет Аслан Усоян на прізвисько Дід Хасан переведений з лікарні на амбулаторне лікування.

За даними ЗМІ, "кращі лікарі лікарні" будуть щодня відвідувати Усояна на дому, щоб спостерігати за його поновленням. За словами анонімного джерела в Боткінської лікарні, стан Діда Хасана стабілізувався, він прийшов до тями.

"З того дня, як Діда Хасана привезли до лікарні, міліціонери і особиста охорона авторитета несе цілодобове чергування. Просто так не зайти і не вийти. Пацієнти бояться приходити до лікарні! Уявіть картину: біля реанімації сидять лікар, ФСБ-шник з автоматом і "браток"- чай п'ють!"- Розповіло джерело.

За словами джерела, персонал і охорона лікарні "втомилися" від постійної присутності силовиків і особистої охорони Усояна, тому попросили кримінального авторитету перейти на амбулаторне лікування, як тільки він відчув себе краще.

Тим часом, повідомляєтьсч, що поки Усоян знаходився в реанімації, він передав свої повноваження і обов'язки в клані іншому кримінальному авторитету Лаше Шушанашвілі на прізвисько Лаша Руставський. Шушанашвілі в даний момент проживає в Греції і готовий зайняти місце Діда Хасана в разі його смерті. Однак, на думку експертів ", ця зміна може призвести до розборок через поділ сфер впливу.

Замах на Аслана Усояна було скоєно в Москві 16 вересня. Кримінальний авторитет був важко поранений, але після операції почав одужувати. Слідчі припустили, що замах було пов'язано з кримінальною діяльністю Усояна, однак дід Хасан не став висувати свої версії, заявивши, що не знає, кому б він міг перешкодити.

Читайте також:

Замах на Діда Хасана скоїв зрадник з оточення "хрещеного батька"

У Москві під час замаху на Діда Хасана проходила сходка авторитетів

Дід Хасан одужує, його охороняє понад сто осіб

У Діда Хасана стріляли із автомата Калашникова

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: