Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Діда Хасана вбили кількома пострілами - у живіт та голову

Росії пророкують кримінальні розбори: соратники Усояна можуть забажати помсти, а це спричинить нову хвилю замахів та вбивств.

Розстріляний у Москві король російської мафії Аслан Усоян, відомий як Дід Хасан, помер, коли лікарі вже готували для нього операційну, йдеться в сюжеті ТСН.

Морг шпиталю, де лежить тіло кримінального авторитета, взяли під посилену охорону, і пильнуватимуть до поховання.

Дивіться фото: Після вбивства Діда Хасана Росії загрожує кривава хвиля помсти

Вбивство сталося у середу, 16 січня, о 14:30, коли Усоян виходив із ресторану в центрі Москви. Його поранили кількома пострілами – у живіт та голову. Пораненого мафіозі у комі ще встигли довезти до лікарні, але там за 10 хвилин він помер.

За попередньою інформацією, в Усояна стріляли 6 разів із гвинтівки з оптичним прицілом з даху будинку навпроти ресторану. Смертоносною виявилась одна куля – стверджують у слідчому комітеті.

Під вогонь випадково потрапила й жінка. Вона наразі пербуває у лікарні з пораненням ноги. Слідчі поки що не кажуть, чи була вона випадковою перехожою, чи знайомою Усояна.

"Впреше був засуджений у 12 років. У подальшому неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. На життя Усояна неодноразово здійснювалися збройні напади. Слідчі розглядають різні версії вбивства, серед яких і такі, що пов'язані із кримінальною діяльністю потерпілого", - розповів Сергій Стукалов із Головного слідчого управління слідчого комітету у Москві.

Читайте: Кілер стріляв у Діда Хасана з горища зі спецназівского автомата з глушником

За своє кримінальне життя Дід Хасан пережив кілька замахів. Останній – у 2010 році. У нього стріляли біля його дому на Тверській. Кілер поранив Усояна в живіт, але той вижив.

Оперативники припускають, що у того замаху і сьогоднішнього вбивства - одні замовники. Тоді причиною нападу називали кримінальну війну між Асланом Усояном та угрупованням "кутаїських" на чолі з Таріелом Оніані.

Також злочин порівнюють із вбивством друга Діда Хасана і "батька російської мафії" В'ячеслава Іванькова, відомого як Япончик. Схожість двох вбивств очевидна: Япончика теж розстріляв снайпер на виході з ресторану. Вінок зі словами "Від дідуся Хасана" на похороні побачила вся Росія.

75-річний уродженець Грузії Аслан Усоян був одним із найвагоміших кримінальних лідерів на пострадянському просторі. І, за неофіційною інформацією, контролював більшість організованих злочинних угруповань, виконуючи роль судді.

Діда Хасана чотири рази судили і коронували як злодія в законі. Він контролював оборудки з незаконним гральним бізнесом, обігом наркотиків, зброї та видобутком природних ресурсів.

У квітні 2010 року Усояна затримували в Україні з підробленими документами і депортували до Росії, де його відпустили на волю.

Правоохоронці вже пророкують кримінальні розбори – вбивство діда Хасана може призвести до перерозподілу сфер впливу з боку злочинних угруповань. Крім того, соратники Усояна можуть забажати помсти, а це спричинить нову хвилю замахів та вбивств.

ВідеоУ Москві розстріляли короля російської мафії Діда Хасана

Залиште свій коментар

Вибір редакції