Дідівщина по-швейцарські - солдатів змушували запивати яйця дешевим пивом

Швейцарія шокована знущаннями над новобранцями. Солдатів змушували запивати яйця в шкарлупці дешевим пивом, а потім пити спирт із черевика.

Гучний скандал спалахнув у Швейцарії після оприлюднення відео про знущання в армії "старих" бійців над новобранцями. Однак "дідівщина по-швецарські" значно відрізняється від звичних реалій в українському чи російському суспільстві.

Як видно з компрометуючого запису, який надіслав у видавництво газети Blick один із солдатів, під час "муштри" молодих бійців змушували з'їсти яйце в шкаралупі, випити дешевого пива, скупатися в смердючій канаві з дохлою рибою тощо.

"Так ось для чого Швейцарії потрібна її зразкова армія!" - не забарилася з коментарями швейцарська Партія Зелених.

Різко засудив побачене і мер Женеви та голова Федеральної комісії у справах дітей та молоді П'єр Моде: "Це відгомони середньовіччя, шокуюча практика, якій в армії не місце. Такі вчинки просто неприпустимі".

Сама подія, яка спровокувала скандал, сталася 20 вересня на навчальному плацу в комуні Бюр, кантон Юра. Солдати танкової роти 12/4 під час навчальних зборів організували оригінальний прийом своїм новобранцям.

"Для початку їх змусили проковтнути по сирому яйцю з шкаралупою і запити частування дешевим пивом", - розповів журналістам один з солдатів цього елітного бойового підрозділу.

"Новачкам також довелося випити 95-вісоткового спирту і проплисти в канаві c дохлою рибою. Це "водоймище" страшно смерділо", - поскаржився боєць.

Дідівщина в Швейцарії. Кадр з відео / Фото: blick.ch
Після запливу, як можна побачити на відеозаписі, "ветерани" посипали "учнів" піском. На це вийшли подивитися принаймні півсотні військовослужбовців. "Звичайно, серед них були й офіцери. Таке збіговисько без їхньої присутності було би просто неможливим", - розповів газеті Matin військовий експерт, який побажав залишитися анонімним.

Після цього на новачків чекало наступне випробування: випити горілки з рибної водою, в якій вони щойно викупалися. А на закуску - пиво, сервіроване в солдатському черевику. Увечері новобранці, роздягнені до трусів, мали подавати вечерю "старослуживим" ... "Дозволили тільки пов'язати навколо талії камуфляжну куртку", - уточнив анонімний інформатор.

Винні у знущаннях над солдатами можуть бути засуджені на термін до 10 місяців суворої тюремної ізоляції та сплату штрафів в особливо великих розмірах.

Читайте також:

В українській армії процвітає солдатська проституція

Російські солдати заживо спалили кошеня і зняли це на відео - "ми так в армії дуріємо"

Суїцид призовника у Харкові: батьки загиблого заявили, що винна дідівщина

До 2027 року дідівщина поглине армію РФ цілком, навіть генералів

Повʼязані теми:

Наступна публікація