Дідівщина по-швейцарські - солдатів змушували запивати яйця дешевим пивом

Швейцарія шокована знущаннями над новобранцями. Солдатів змушували запивати яйця в шкарлупці дешевим пивом, а потім пити спирт із черевика.

Гучний скандал спалахнув у Швейцарії після оприлюднення відео про знущання в армії "старих" бійців над новобранцями. Однак "дідівщина по-швецарські" значно відрізняється від звичних реалій в українському чи російському суспільстві.

Як видно з компрометуючого запису, який надіслав у видавництво газети Blick один із солдатів, під час "муштри" молодих бійців змушували з'їсти яйце в шкаралупі, випити дешевого пива, скупатися в смердючій канаві з дохлою рибою тощо.

"Так ось для чого Швейцарії потрібна її зразкова армія!" - не забарилася з коментарями швейцарська Партія Зелених.

Різко засудив побачене і мер Женеви та голова Федеральної комісії у справах дітей та молоді П'єр Моде: "Це відгомони середньовіччя, шокуюча практика, якій в армії не місце. Такі вчинки просто неприпустимі".

Сама подія, яка спровокувала скандал, сталася 20 вересня на навчальному плацу в комуні Бюр, кантон Юра. Солдати танкової роти 12/4 під час навчальних зборів організували оригінальний прийом своїм новобранцям.

"Для початку їх змусили проковтнути по сирому яйцю з шкаралупою і запити частування дешевим пивом", - розповів журналістам один з солдатів цього елітного бойового підрозділу.

"Новачкам також довелося випити 95-вісоткового спирту і проплисти в канаві c дохлою рибою. Це "водоймище" страшно смерділо", - поскаржився боєць.

Дідівщина в Швейцарії_4
blick.ch
Дідівщина в Швейцарії. Кадр з відео
Після запливу, як можна побачити на відеозаписі, "ветерани" посипали "учнів" піском. На це вийшли подивитися принаймні півсотні військовослужбовців. "Звичайно, серед них були й офіцери. Таке збіговисько без їхньої присутності було би просто неможливим", - розповів газеті Matin військовий експерт, який побажав залишитися анонімним.

Після цього на новачків чекало наступне випробування: випити горілки з рибної водою, в якій вони щойно викупалися. А на закуску - пиво, сервіроване в солдатському черевику. Увечері новобранці, роздягнені до трусів, мали подавати вечерю "старослуживим" ... "Дозволили тільки пов'язати навколо талії камуфляжну куртку", - уточнив анонімний інформатор.

Винні у знущаннях над солдатами можуть бути засуджені на термін до 10 місяців суворої тюремної ізоляції та сплату штрафів в особливо великих розмірах.

Читайте також:

В українській армії процвітає солдатська проституція

Російські солдати заживо спалили кошеня і зняли це на відео - "ми так в армії дуріємо"

Суїцид призовника у Харкові: батьки загиблого заявили, що винна дідівщина

До 2027 року дідівщина поглине армію РФ цілком, навіть генералів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: