Річард Чейні переніс операцію на серці

Екс-віце-президент США Річард Чейні переніс операцію, у результаті якої йому імплантували серцевий насос.

Колишній віце-президент США 69-річний Річард Чейні переніс операцію, в результаті якої йому імплантували серцевий насос, про що він сам і повідомив.

"Кілька тижнів тому стало зрозуміло, що я вступив у нову фазу довгого життя з проблемами з серцем, коли моя серцева недостатність почала прогресувати. Після кількох результатів тестів і обговорень з моїми лікарями, я прийняв рішення скористатися інноваційними технологіями та імплантувати лівошлуночковий апарат допоміжного кровообігу", - розповів Чейні.

"Цей апарат - невеликий імплантований насос, який підтримує серцеву функцію і допоможе мені продовжити своє життя", - зауважив Чейні.

У середині червня 2010 року у Річарда Чейні діагностували "прогресуючий набряк, пов'язаний із захворюванням коронарної артерії", але після внутрівенного введення лікарських засобів стан колишнього віце-президента помітно поліпшився.

Операцію з імплантації серцевого насоса провели минулого тижня.

Віце-президент в адміністрації Джорджа Буша, Чейні протягом багатьох років має проблеми з серцем. У 37 років у нього стався перший серцевий напад, а згодом він переніс ще чотири, у тому числі - в лютому 2010 року. Йому було зроблено коронарне шунтування, а також дві ангіопластики - процедура з очищення закупорених судин. У 2001 році йому було імплантовано кардіостимулятор, який замінили на новий у 2007 році.

З 2001 року по січень 2009 року Річард Чейні займав посаду віце-президента в адміністрації Джорджа Буша-молодшого.

Читайте також:

Радник Буша пропонував втрутитися у російсько-грузинську війну

Обама діє в Афганістані за планом Буша

У вбивстві Беназір Бхутто звинуватили американських найманців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: