"Диктатор з кривавими руками": експрезидентка Литви Грибаускайте закликала Лукашенка піти

Вона запустила у Мережі гештег #LukashenkoLeaveNow.

Колишня президентка Литви Даля Грибаускайте закликала білоруського лідера Олександра Лукашенка піти з посади.

Про це експрезидентка написала у своєму Twitter.

Вона запустила гештег #LukashenkoLeaveNow у Мережі. Грибаускайте наголосила, що майбутнього у країні Лукашенко не має. 

"Диктатор з кривавими руками. Ти вирішив свою долю, в тебе немає майбутнього на білоруській землі", - написала експрезидентка.

Нагадаємо, 9 серпня у Білорусі пройшли вибори президента. Після оприлюднення даних перших екзитполів, білоруси вийшли на акції протестів у багатьох містах країни. Сталися перші сутички з ОМОНом.

10 серпня ЦВК Білорусі оприлюднило результати виборів. Згідно з офіційними даними, Олександр Лукашенко переміг з результатом 80,23%. Його головна опонентка Світлана Тихановська отримала 9,9% голосів. Вона не визнала результати виборів та оголосила себе переможцем. 11 серпня зранку Тихановська виїхала до Литви.

Протести в крані тривають четверту ніч поспіль. Після затримання силовиками помер 25-річний мешканець Гомеля. Олександр Вихор мав проблеми з серцем, які, вочевидь, загострилися після перебування у заповненому автозаку. 

Відео Затриманим українцям у Білорусі загрожує 8 років в`язниці

12-ро українців було затримано під час протестів у Білорусі. Про це у прямому включенні повідомила білоруська журналістка Інна Кардаш. Також за її інформацією, двоє затриманих - волонтери та правозахисники Костянтин Рєуцький та Євгеній Васильєв - перебувають у СІЗО. Із Мінська наживо кореспондент Радіо Свобода Валерій Калиновський. За його словами, затриманим українцям у Білорусі загрожує 8 років в`язниці.

Затриманим українцям у Білорусі загрожує 8 років в`язниці

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин