"Диктатори мають пам'ятати, що кінець у них один". Турчинов прокоментував нові санкції США проти РФ

За його словами, режими Росії та КНДР стають дедалі більше схожими.

Секретар РНБО Олександр Турчинов назвав знаковим і важливим запровадження США нових санкцій проти Росії.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

"Знаковим є те, що в законі, прийнятому конгресом, підтриманому сенатом та підписаному президентом США Дональдом Трампом, яким було запроваджені санкції, Росія виписана поряд з Північною Кореєю", - сказав Турчинов.

За його словами, це свідчить про те, що світ починає розуміти, що" режими цих країн стають все дедалі більше схожими один на одного - непередбачуваними та небезпечними". 

"Разом з тим, це один із важливих кроків до повної ізоляції Путіна і тієї тоталітарної країни, на яку він перетворив сучасну Росію. Всі диктатори мають пам'ятати, що кінець у них один - тотальне презирство та ганьба", - сказав секретар РНБО.

Нагадаємо, президент США  Дональд Трамп підписав санкційний законопроект щодо запровадження антиросійських санкцій. Про це повідомляє Bloomberg. Документ не лише вводить обмежувальні заходи, але і обмежує можливості Трампа послабити санкції проти Москви, повідомив чиновник Білого дому.

Ще до затвердження санкцій російський президент Володимир Путін відповів США на нові санкції, які Конгрес схвалив через російське втручання у виборі президента США в 2016 році,  а також анексію Криму та агресію в Сирії. 

27 липня за документ, який збільшує економічний тиск на Москву проголосували 98 американських сенаторів, проти - лише двоє. Раніше, так само переконливо, санкції підтримали і в палаті представників. 

У відповідь 28 липня РФ оголосила що з 1-го серпня припиняє використання посольством США в Росії всіх складських приміщень у Москві і дачі в Срібному бору і закликала США зменшити кількість спіробітників дипвідомств на російські територій до 455. 

ВідеоУ Кремлі відреагували на закон про посилення санкцій проти Росії

Залиште свій коментар