Ділового партнера Берлусконі заарештували за наркоторгівлю

Джампаоло Тарантіні, який стверджував, що поставляв наркотики і "дівчаток" на вечірки Сільвіо Берлусконі, заарештували.

Італійський бізнесмен Джампаоло Тарантіні 18 вересня був арештований в аеропорту міста Барі за підозрою в торгівлі наркотиками.

Тарантіні є діловим партнером прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі. Підприємець замішаний в сексуальному скандалі навколо політика: повідомлялося, що він платив повіям за побачення з Берлусконі, а також приносив на вечірки на віллі прем'єра кокаїн.

Прокурор міста Барі пояснив, що Тарантіні заарештували для того, щоб він не зміг сховатися або знищити докази. Джампаоло Тарантіні і його брат знаходяться під слідством вже декілька місяців.

У вересні Джампаоло Тарантіні признався, що у різний час приводив на віллу Берлусконі не менше 30 жінок, яких він підбирав відповідно до смаків прем'єр-міністра. Все це робилося для того, щоб заручитися симпатіями політика. За словами Тарантіні, при цьому Берлусконі не знав, що сексуальні послуги цих жінок оплачені.

Нагадаємо, сам Берлусконі стверджує, що ніколи не користувався послугами повій.

Про діяльність Тарантіні стало відомо після того, як в поліцію звернулася одна з жінок - високооплачувана повія Патріція Д'Аддаріо. Вона надала поліції аудіозапису своїх телефонних розмов з Тарантіні, а також записи, зроблені на віллі Берлусконі.

Читайте також:

Дочка Берлусконі розкритикувала батька за непристойну поведінку

Берлусконі пішов у відпустку лікуватися від стресу

Італійська повія розповість про стосунки з Берлусконі в автобіографії

Берлусконі обіцяв повії крісло в Європарламенті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: