Димовський став третейським суддею

Глава руху "Біла стрічка" тепер може розглядати судові справи за цивільно-правових відносин.

Олексій Димовський отримав статус третейського судді при Новоросійському комітеті з прав людини.

Глава руху "Біла стрічка" тепер може розглядати судові справи за цивільно-правових відносин - здійснювати арбітраж, розділ майна, визначення меж земельних ділянок. Про це розповів повірений Димовського Вадим Карастелев.

За словами Карастелева, у багатьох регіонах такі суди вже створені в рамках федерального закону про третейські суди і діють при недержавних органах. Рішення третейських судів мають таку ж силу, як і федеральних.

Відповідно до закону "Про третейські суди в РФ", третейський суддя - фізична особа, яка обирається за взаємною згодою сторін для вирішення спірних питань. Третейський суд - недержавний орган, який створюється і функціонує при приватній юридичній особі або декількох організаціях.

Олексій Димовський раніше працював у новоросійській міліції, звідки був звільнений після публікації в інтернеті серії відеозвернень до Володимира Путіна. У роликах Димовській розповів про корупцію та інші грубі порушення закону, супутних міліцейській роботі.

Також Омське управління федеральної міграційної служби опротестувало реєстрацію в селищі Ключі Омського району колишнього майора міліції Олексія Димовського з Новоросійська.

Читайте також:

Майор Димовський вирішив створити політичну партію

Димовський вирішив, що Путін не гідний зустрічі з ним

Послідовник Димовського розповів про жахи у військовій прокуратурі

Скандального майора Димовського звинуватили у вбивстві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: