Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Димові шашки і каміння: у Флоренції антиурядова демонстрація закінчилася сутичками з поліцією

За даними італійський ЗМІ, троє поліцейський отримали поранення.

У Флоренції демонстрація проти проведення в Італії референдуму щодо внесення змін до конституції переросла в зіткнення з поліцією.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Під час проведення акції демонстранти почали кидати в правоохоронців димові шашки, каміння і петарди. Після цього противники ініціативи уряду прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці спробували прорвати поліцейський кордон, що відокремлював їх від місця проведення з'їзду Демократичної партії під його головуванням. Поліцейські у відповідь застосували кийки.

За даними італійської газети Il Messaggero, троє поліцейських зазнали поранень. Інформагенція Reuters повідомляє про одного травмованого правоохоронця.

Мер Флоренції Даріо Нарделлі засудив прояви насильства під час демонстрації. "Влаштовувати демонстрації - це право, але застосування насильства є підлим і неприйнятним", - цитує його слова агенція Reuters.

За чотири тижні до проведення референдуму, на який винесено питання обмеження повноважень Сенату та регіональних урядів, Ренці продовжує потужну кампанію на підтримку змін. Згідно з опитуваннями, поки що його ініціатива немає достатньої підтримки в суспільстві.

Нагадаємо, що нещодавно масовий протест мігрантів у Франції закінчився сутичками із поліцієюМітингувальники виступили проти жахливих умов життя у таборі для біженців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції