Димовський через суд планує скасувати наказ про його звільнення з міліції

У наказі про звільнення вказана причина - наклеп. Однак його факт не доведений у суді, а тому майор вимагає поновлення його на роботі.

Колишній співробітник УВС Новоросійська Олексій Димовський, який прославився після викриття колишніх колег і заарештований за звинуваченням у шахрайстві, має намір судитися з начальником ГУВС регіону Сергієм Кучеруком, повідомив представник Димовського, правозахисник Вадима Карастелев.

За його словами, Димовський подав позов в Первомайський районний суд Краснодара, в якому заявляє, що підписаний Кучеруком наказ про його звільнення з УВС повинен бути скасований. У позові йдеться, що в наказі про звільнення вказана причина - "наклепницькі висловлювання на адресу співробітників правоохоронних органів". "Однак факт наклепу повинен довести суд. Суду ж ніякого не було. Тому Димовський вимагає скасувати цей наказ, відновити його на роботі і виплатити компенсацію моральної шкоди в розмірі 100 тис. рублів", - сказав правозахисник.

За його відомостями, попереднє судове слухання призначене на 2 березня.

Нагадаємо, зараз Димовський продовжує перебувати під арештом за звинуваченням у шахрайстві. Правда, друзі підозрюють, що його ув'язнення в СІЗО Краснодара пов'язано з серйозним компроматом на двох генералів, який з'явився у нього.

Олексій Димовський став відомий після того, як 7 листопада 2009 розмістив в інтернеті відеозвернення, в якому розповідав про порушення в УВС Новоросійська і закликав владу реформувати органи внутрішніх справ. Незабаром після цього глава МВС РФ Рашид Нургалієв призначив службову перевірку за фактами, викладеними у зверненні майора. Практично одночасно з цим стало відомо, що Димовський був звільнений, а начальник ГУВС Краснодарського краю назвав його дії "зрадою" і заявив, що екс-майор зважився на публікацію відеозвернення через те, що побоювався переслідування за скоєні злочини.

Незабаром після цього начальник УВС Новоросійська Володимир Черносітов і начальник УВС Приморського району Валерій Мєдвєдєв подали до Димовського позов про захист честі і гідності, заявивши, що в своєму зверненні він їх зганьбив і зажадали від нього компенсацію моральної шкоди в розмірі 100 тисяч рублів кожен.

Крім того, СУ СКП РФ по Краснодарському краю за результатами дослідчої перевірки порушило щодо Димовського кримінальну справу за ч.3 ст.159 КК РФ (шахрайство, здійснене особою з використанням свого посадового становища). 22 січня поточного року Димовський був узятий під варту і поміщений у СІЗО Краснодара.

Читайте також:

Димовського намагаються звинуватити в наркоторгівлі

Автора відеозвернення до Путіна про корупцію в міліції звільнили за наклеп

Дружину і брата майора Димовського обшукали

Проти майора Димовського порушили кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: