Димовський хоче показати Путіну "зворотній бік" МВС

Димовсьому пропонували зустрітися заступник глави МВС, але він відмовився, оскільки буде говорити тільки з Путіним.

Колишній майор міліції Новоросійська Олексій Димовський, що розмістив раніше в інтернеті відеозвернення з розповідями про численні зловживання і порушення закону в міському УВС і просив особистої зустрічі з прем'єр-міністром Володимиром Путіним, опублікував новий пост у своєму блозі. Димовський пише, що йому пропонував зустрітися заступник глави МВС, але він відмовився, оскільки буде говорити тільки з Путіним, а також розповідає передісторію свого вчинку.

За його словами, все почалося з того, що прийшовши працювати в міліцію, він "побачив всю цю систему поглядом зсередини". "Після цього почався пресинг з боку керівництва. Пресинг в розмовах", - пише колишній міліціонер, звільнений керівництвом після своїх викривальних роликів.

"Але найголовніше для мене було, - це не пресинг, а підтримка знизу - які прості менти, мужики, які справжні. Не такі, як керівництво, а справжні, які прості опера, дільничні, звичайні працівники правоохоронних органів. Все одно, зараз пройде час, день, два, три, п'ять – всі дадуть такі інтерв'ю! Євсєєв вже дав інтерв'ю, який передбачає зараз викласти компромат ", - пише Димовський.

Нагадаємо, у Димовського вже з'явилися послідовники. В інтернеті з черговими "викриттями" виступили екс-співробітник ГІБДД Москви Вадим Смирнов і колишній співробітник МВС з Ухти Михайло Євсєєв. Звинувачення останнього підтвердив на YouTube і колишній заступник прокурора Ухти Григорій Чекалін.

"Це жахливо! Це жахливо до такого ступеня! У цій країні вже все розклалося до такої міри, вся ця система вже повністю розклалася! Реально у мене зараз, як Архімед казав, що дайте мені точку опори, і я переверну цей світ. Ось я отримав цю точку опори - це підтримка, саме підтримка народу, підтримка всієї Росії ", - продовжує Димовський.

За його словами, йому надсилають СМС-повідомлення з усієї країни від різних людей: вчителів, медиків, вчених, міліціонерів, оперів, а нещодавно отримав повідомлення: "Олексій, тримайся, нас 800 чоловік, ми всі тебе підтримуємо - спецбатальйон ОМОНу з Санкт-Петербурга ".

Він також вказує, що в той час як міліцейське начальство проживає в розкішних особняках і роз'їжджає на "мерседесах" за три мільйони, "чесні" співробітники МВС, які відслужили в органах по 30 років, тепер туляться в міліцейських гуртожитках у кімнатах розміром 12 квадратних метрів з сім'ями.

"Все, чого я зараз хочу і планую - це добитися зустрічі з прем'єром. Хоч мені і запропонував заступник міністра Нургалієва зустріч - я відмовився від неї. Я буду зустрічатися тільки з прем'єром Путіним. Тому що це знаєте, це як би низько, як би прийшов, до директора звернувся, а тебе послали до охоронця - ну, це низько. Я все одно доможуся цього, рано чи пізно, але доб'юся цього. Путіну я знайду що сказати, у мене багато чого йому є сказати. Я хочу показати йому саме погляд зсередини. Показати погляд зсередини того, що зараз у нас відбувається у МВС ", - укладає Димовський.

Нагадаємо, комісія з центрального апарату МВС 9 листопада почала службову перевірку в УВС Новоросійська, де служив Димовський. Також свою перевірку почали СКП і прокуратура Краснодарського краю. Одночасно керівництво новоросійського УВС звернулося до слідчого відділу прокуратури міста з проханням залучити майора до кримінальної відповідальності за наклеп.

Напередодні вперше висловив своє ставлення до вчинку майора Димовський глава МВС Рашид Нургалієв. Він підтвердив, що той звільнений з міліції "за дискредитацію та наклеп", а також зазначив, що ніяких суперечок з керівництвом новоросійського УВС за фактами заяв міліціонера міністерство влаштовувати не буде, тому що для цього "немає підстав".

Газета "Время новостей" зауважує, що все це виглядає, щонайменше, дивно: перевірка в управлінні до сих пір триває, але міліцейське керівництво вже впевнено говорить про те, що заяви Димовського необгрунтовані, а його самого звинувачує у наклепі.

Читайте також:

Майор Димовський: в російській міліції служать чеченські бойовики

Майор Димовський привіз до Москви компромат на своє керівництво

Майор-правдолюб Димовський таємно пробрався до Москви на День міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: