Димовський вирішив, що Путін не гідний зустрічі з ним

На думку Димовського, реакція Путіна на відеозвернення в інтернеті, які записав він і ще кілька міліціонерів, свідчить про те, що прем'єр-міністр не хоче спілкуватися з народом.

Майор міліції Олексій Димовський заявив, що відмовився від ідеї зустрітися з Володимиром Путіним. "Я хочу офіційно заявити, що не буду зустрічатися з прем'єр-міністром, тому що вважаю це образою моєї честі", - сказав Димовський.

За словами майора, реакція Путіна на відеозвернення в інтернеті, які записав він і ще кілька міліціонерів, свідчить про те, що прем'єр-міністр не хоче спілкуватися з народом. "Тоді я теж не хочу з ним спілкуватися", - сказав Димовський.

Раніше ж Димовський у своєму відеозверненні, викладеному в Мережу на початку листопада, просив Путіна про зустріч. Майор припускав, що голова уряду може не знати про корупцію в міліції та важких умовах роботи міліціонерів. Димовський викликався, якщо тільки Путін йому це доручить, очолити перевірку роботи російських органів внутрішніх справ.

Про деякі порушення в УВС Новоросійська старший оперуповноважений оперативно-розшукової частини розповів прямо у своєму відеоролику. Так, за його словами, міліціонерам доводиться фабрикувати справи, щоб виконати план, а йому самому присвоїли звання майора в обмін на обіцянку посадити невинного.

Прес-служба доповіла Путіну про відеозвернення міліціонера, однак ніякої реакції безпосередньо від прем'єр-міністра не було. В УВС Новоросійська було призначено кілька перевірок; наслідком однієї з них стало те, що Димовською оголосили наклепником і звільнили з міліції.

Слідом за майором з Новоросійська свої відеозвернення записали ще кілька міліціонерів з регіонів РФ. За результатами виступів деяких з них також були призначені перевірки. Сам Димовський тим часом відкрив громадську приймальню, яка збирає скарги на незаконні дії міліціонерів, а також на порушення прав працівників органів внутрішніх справ.

 

 

 

 

Читайте також:

Проти послідовника Димовського порушили кримінальну справу за дезертирство

Послідовник Димовського розповів про жахи у військовій прокуратурі

Димовський змусив перевірити фінансову діяльність російської міліції

Скандального майора Димовського звинуватили у вбивстві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: