Димовський пообіцяв викласти в інтернет нове відеозвернення

До Дня космонавтики Димовський пообіцяв викласти на YouTube 'вибачення', в якому вже будуть конкретні докази корупції в міліції.

Колишній міліціонер Олексій Димовський пообіцяв до 12 квітня викласти в інтернет нове відеозвернення.

Коментуючи рішення Приморського суду Новоросійська, який 23 березня визнав його винним у наклепі і зобов'язав публічно вибачитися перед колишніми начальниками, Димовський заявив: "Я до Дня космонавтики викладу на YouTube 'вибачення'. Тільки боюся, що воно їм не дуже сподобається ... Тому як я звернуся вже з конкретними доказами корупції в міліції".

Платити начальнику УВС Новоросійська Володимиру Черносітову і керівнику Приморського ОВС міста Валерію Мєдвєдєву компенсації в розмірі 50 тисяч рублів колишній міліціонер також не має наміру. "Рішення судді не вступило в законну силу, поки не буде винесено вирок Верховного суду. Ми будемо йти до кінця", - підкреслив Димовський.

Що стосується порушеної проти нього справи про шахрайство, то колишній міліціонер сказав, що правоохоронні органи чинять тиск на свідків захисту у цій справі. Крім того, Димовський сказав, що найближчим часом проти нього можуть порушити третю справу - про збут наркотиків. За словами колишнього міліціонера, якісь конфіденційні джерела повідомили йому, що за цим звинуваченням його постараються заарештувати до кінця березня.

Димовський здобув популярність восени 2009 року, після того як виклав на YouTube три відеозвернення з критикою системи МВС в цілому і свого безпосереднього керівництва зокрема. Незабаром після цього він був звільнений з міліції, а потім на нього завели кримінальну справу про наклеп і шахрайство.

Справа про наклеп безпосередньо стосується відомостей, викладених у відеозверненнях. Справа про шахрайство порушена за фактом привласнення 27 тисяч рублів, виділених на оперативні заходи. У правоохоронних органах вважають, що Димовський передчував порушення цієї справи. Нібито він виступив з критикою керівництва саме для того, щоб завчасно надати своєму переслідуванню політичний відтінок.

У січні 2010 року Димовський був заарештований, але вже на початку березня його відпустили додому під підписку про невиїзд.

Читайте також:

Суд відмовився розглядати позов Димовського про відновлення в міліції

Скандально відомий майор Димовський вийшов з СІЗО

Захисника Димовського побили невідомі

Димовський через суд планує скасувати наказ про його звільнення з міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: