Димовський змусив перевірити фінансову діяльність російської міліції

Прокуратура спростувала звинувачення Димовського у вбивстві та продовжила перевіряти його заяви. На черзі - фінансова діяльність ОВС Новоросійська.

Головне слідче управління СКП РФ по Південному федеральному округу призначило проведення ревізії фінансової діяльності органів внутрішніх справ Новоросійська.

Перевірка буде проведена у зв'язку з відеозверненням майора Олексія Димовського.

У зв'язку з необхідністю проведення ревізії термін дослідчої перевірки подовжений на 30 днів.

Також представник слідчого управління слідчого комітету при прокуратурі РФ по Краснодарському краю спростував повідомлення ЗМІ про те, що майору Димовському з Новоросійська в найближчі дні можуть пред'явити звинувачення у вбивстві затриманого.

"У мене немає інформації про порушення відносно Олексія Димовського кримінальної справи за фактом вбивства. А якщо у мене немає такої інформації, то, на цей момент і справи немає", - сказав співробітник слідчого управління.

Сам Димовський на час проведення службової перевірки його заяв був усунений від виконання обов'язків. Пізніше в ЗМІ з'явилася інформація, що майор звільнений з органів, проте підтвердження вона не знайшла.

Олексій Димовський став відомий після того, як в Мережу були викладені два відеоролика, в яких він звертається до колег-офіцерів і прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна.

У своїх зверненнях майор скаржиться на несправедливе ставлення керівництва УВС до співробітників, важкі умови несення служби, а також відсутність вихідних та лікарняних. Пізніше Димовський розповів про заказні справи, наркоторгівлю в міліції та використання роботи чеченських бойовиків в органах.

Крім того, Димовський попросив прем'єра про особисту зустріч, щоб розповісти про те, що відбувається в російській міліції, а також висловив готовність очолити перевірку роботи співробітників МВС по всій країні.

Реакції влади на ці заяви не було, проте незабаром в Інтернеті з'явився третій відеоролик майора. Крім того, він дав кілька прес-конференції, в тому числі, в Москві.

У Димовського вже з'явилися послідовники: про злочини в середовищі міліціонерів через YouTube почали розповідати й інші російські правоохоронці, щоправда, в основному вже колишні.

Читайте також:

Скандального майора Димовського звинуватили у вбивстві

Тещу майора Димовського звинуватили у здирництві

Димовський хоче показати Путіну "зворотній бік" МВС

Російське МВС перевірить звинувачення послідовника Димовського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: