Димовському висунули звинувачення у шахрайстві

Російського майора міліції Олексія Димовського, звільненого "за наклеп", звинуватили у шахрайстві з використанням службового становища.

Скандально відомому російському майору міліції Олексію Димовському, звільненому з органів після його відеозвернення до прем’єра РФ Володимира Путіна про корупцію в МВС, пред'явили звинувачення в шахрайстві з використанням службового становища.

Про порушення кримінальної справи відносно Димовського стало відомо 28 грудня 2009 року. Справа була заведена за наслідками службової перевірки. З Димовського узято підписку про невиїзд.

Нагадаємо, на початку листопада 2009 року Димовський опублікував в Інтернеті декілька відеозвернень до керівництва країни, в яких розповідав про порушення в УВС Новоросійська і закликав до реформи міліції. Незабаром після цього майор був звільнений "за наклеп".

Прецедент породив нову тенденцію: серед правоохоронців по всій Росії у майора з'явилися послідовники, які також викладали в Мережі відеоролики зі скаргами на своє начальство.

Свій "Димовський" з'явився і в Україні. Звільнений влітку цього року київський слідчий, майор Володимир Пучко звинуватив своє колишнє начальство в тому, що воно вимагало від підлеглих брати хабарі з учасників ДТП за закриття кримінальних справ.

Читайте також:

Проти майора Димовського порушили кримінальну справу

Майор Димовський вирішив створити політичну партію

Димовський вирішив, що Путін не гідний зустрічі з ним

Майор Димовський: в російській міліції служать чеченські бойовики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: