Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Диплом із відзнакою у 96 років: італієць Джузеппе Патерно став найстаршим випускним країни

Диплом із відзнакою у 96 років: італієць Джузеппе Патерно став найстаршим випускним країни

Сертифікат про середню освіту він здобув лише у 31 рік і не припиняв мріяти про диплом університету.

Диплом із відзнакою у 96 років: італієць Джузеппе Патерно став найстаршим випускником країни та успішно закінчив університет міста Палермо.

Про те, що вивчав у поважному віці та як довелося змінити підхід до навчання через пандемію, йдеться у випуску ТСН. 19:30.

Він упевнено користується комп'ютером та відеозв'язком. "Я відкриваю додаток. Тут є онлайн-екзамени. Соціологія - доволі складний предмет, але я сподіваюся скласти іспит", - розповідає пан Патерно.

Сам з бідної родини, він не з першого разу закінчив школу. Під час Другої світової пішов на фронт, а потім працював залізничником. Сертифікат про середню освіту здобув лише у 31 рік і не припиняв мріяти про диплом університету - хотів вивчати історію та філософію.

"Я сказав - зараз, або ніколи - і в 2017 році вирішив вступити! Я не був упевнений, коли ухвалив це рішення, бо не знав, як викладачі ставитимуться до такої старої людини", - згадує чоловік.

Якщо вік не став на заваді, пандемія тим паче його не зупинила. Коли університет Палермо через COVID-19 перейшов на дистанційне навчання, найстаршому студенту також довелося опанувати сучасні технології. Хоча раніше для навчання він брав матеріали з книжок, а свої відповіді писав на друкарській машинці.

У Джузеппе двоє дітей і четверо онуків. На його випуск чекали усією родиною. Він став не лише найстаршим студентом країни, а й отримав диплом з відзнакою. Вручали урочисто і за карантинними правилами.

"Після його випуску, всіх цих емоцій, ми можемо нарешті розслабитися. Я і сам був студентом три роки, можливо, зараз це навіть більший стрес, ніж коли я складав іспити", - розповів син Джузеппе.

Пан Патерно також став одним із найстарших випускників світу. Утім, дипломом він планує не обмежуватися: у майбутньому хоче спробувати свої сили як письменник.

Відео Італієць Джузеппе Патерно став найстаршим випускником країни

Диплом з відзнакою - у 96 років. Італієць став найстаршим випускником країни і успішно закінчив університет міста Палермо. Що вивчав у поважному віці і як довелося змінити підхід до навчання через пандемію – розповість ТСН.

Італієць Джузеппе Патерно став найстаршим випускником країни

Залиште свій коментар

Вибір редакції