Дипломати США не хочуть їхати в Ірак

Американські дипломати обурені рішенням влади про їх примусові поїздки до Іраку під загрозою звільнення.

Американські дипломати обурені рішенням влади про їх примусові поїздки до Іраку під загрозою звільнення. Вони вважають такий ультиматум фактично смертним вироком.

Раніше державний департамент США оголосив, що деяких американських дипломатів можуть відправити працювати в посольство США в Іраку, не питаючи їх згоди, повідомляє у суботу Бі-Бі-Сі.

За словами директора відділу кадрів державного департаменту Гарі Томаса (Harry Thomas), 250 службовців зовнішньополітичного відомства США одержали повідомлення про те, що є найбільш відповідними кандидатами на заповнення майже 50 вакансій в американському дипломатичному представництві в Багдаді. У разі браку добровольців комусь з дипломатичних службовців доведеться підкорятиметься наказу, а у разі незгоди дипломат ризикує бути звільненим.

Разом з тим, Томас виразив надію, що добровольців на посаді в посольстві строком на один рік все ж таки вистачить. Інакше є "багато варіантів, у тому числі і звільнення із зовнішньополітичної служби", додав він.

Донині всі вакансії в посольстві США в Іраку заповнювалися тільки на добровільній основі.

Дипломатам та іншому персоналу посольства в Багдаді пропонуються щедрі компенсації і привабливий фінансовий пакет, але робота в Іраку серед дипломатів вважається найменш популярною через загрозу безпеці, а також через те, що подружжя і діти службовців повинні залишатися на батьківщині.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: