Дипломати Туреччини і США побилися через Клінтон

Через бесіду Гілларі Клінтон з турецьким прем'єром, яка затягнулася на годину, американський чиновник почав ображати і стукати кулаками у двері.

У неділю, 14 лютого, в столиці Катару Досі сталася бійка між американським послом Джозефом Лебароном і радником турецького прем'єра Фуадом Танлаєм.

Конфлікт стався під час зустрічі держсекретаря США Гілларі Клінтон з прем'єр-міністром Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом, яка відбулася в рамках форуму США - Ісламський світ.

Бесіда Ердогана і Клінтон була розрахована на 20 хвилин, однак зустріч затягнулася на годину. Американський посол, який чекав біля дверей, попросив турецьких дипломатів, щоб вони нагадали учасникам зустрічі про час (Лебарон пояснив, що Гілларі Клінтон ще чекає зустріч з еміром Катару).

У відповідь на звернення американського чиновника дипломати відповіли відмовою. Тоді Лебарон заявив їм: "Закінчуйте зустріч. Ви зовсім не так важливі, емір важливіше за вас", - і став стукати в двері кулаками.

Це розлютило Фуада Танлая, який обіймає посаду радника Ердогана із зовнішньої політики. "Ти не смієш принижувати мою країну! Хто тут великий, ніхто не може вирішувати. Я тобі цього не дозволю!", - Заявив Танлай. Після цього дипломати, як повідомляється, "вчепилися одне одному в горло".

Шум від бійки був чутний у кабінеті, де проходила зустріч Ердогана і Клінтон. Однак переривати бесіду політики не стали. Про наслідки інциденту нічого не повідомляється.

Читайте також:

США не ведуть переговори про обмін ув'язненими з Іраном

Клінтон: Україну ніхто не змушує вступати в НАТО

Клінтон під час зустрічі з Саркозі загубила черевичок

Китай вважає брехнею звинувачення Клінтон в інтернет-цензурі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: