Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дипломатична катастрофа: опозиція у Польщі запропонує свій законопроект про Інститут національної пам’яті

“Громадянська платформа” переконана у важливості  “швидкої і солідарної реакції усіх”.

Закон про Інститут національної пам'яті Польщі призвів до “дипломатичної катастрофи”. Тому найбільша польська опозиційна партія у парламенті “Громадянська платформа” у вівторок, 20 лютого, подасть до Сейму власний проект закону про ІНП.

Про це у Твіттері написав лідер Гжегож Схетина. 

 “Написання закону про ІНП міністром Які (заступник міністра юстиції Патрик Які - ред.) і фатальні тлумачення прем'єра (Матеуша Моравецького - ред.) призвели до дипломатичної катастрофи. Тому, у вівторок, ми подамо проекту змін до цього закону”,- написав Схетина.

Він зауважив, що зараз немає часу на половинчасті кроки, а необхідною є “швидка і солідарна реакція усіх”.

 

 

 

ВідеоПрезидент Польщі може зіпсувати стосунки з Києвом через підписання "антибандерівського закону"

Анджей Дуда підпише так званий "антибандерівський закон". Таким чином він проігнорував заклики української влади та польської опозиції цього не робити. Напередодні в українському парламенті дії польських колег засудили, як недружній крок та подвійні стандарти.

Президент Польщі може зіпсувати стосунки з Києвом через підписання "антибандерівського закону"

 

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда розчарований результатом переговорів віце-прем'єрів України і Польщі у Варшаві, однак розраховує на вихід з глухого кута. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко прибув до Польщі 16 лютого, аби обговорити зміни до закону про Інститут національної пам'яті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції