Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лауреати Нобелівської премії розповіли, чим небезпечний Трамп

На думку Беатріс Фінн, Трамп може самотужки легітимізувати використання ядерної зброї.

Беатріс Фінн, виконавчий директор Міжнародної кампанії за ліквідацію ядерної зброї (ICAN) заявила, що обрання на посаду президента США Дональда Трампа по-особливому акцентувало увагу на ядерних ризиках.

Про це повідомляє AFP.

"Обрання президентом Дональда Трампа змусило багатьох людей почуватися незручно через те, що він самотужки може санкціонувати використання ядерної зброї", - заявивила Фін.

Вона додала, що американський лідер має послужний список випадків, коли він "не дослухався до експертної думки". За словами Фінн, Трамп продовжує наполягати на тому, що його контроль за ядерними арсеналами "просто підкреслює небезпеку" такої зброї.

Нагадаємо, що Міжнародна кампанія за ліквідацію ядерної зброї (ICAN) стала цьогорічним лауреатом Нобелівської премії миру. Протягом останніх десяти років організація била на сполох через небезпеку ядерної зброї та вимагала глобальної заборони на неї. Головними конкурентами кампанії в боротьбі за премію Нобеля Bloomberg назвав папу Римського Франциска, канцлера Німеччини Ангелу Меркель та некомерційну організацію "Американський союз захисту громадянських свобод".

ВідеоЗа які досягнення вчені отримують Нобелівську премію

Залиште свій коментар

Вибір редакції