Директор зоопарку пообіцяв покращення існування тварин за два роки

Інспектори з європейської асоціації захисту тварин запропонували закрити зоопарк у Києві, на що керівник закладу пообіцяв покращення умов для існування тварин.

Новий керівник київського зоопарку Олексій Толстоухов пообіцяв покращення життя тварин вже за два роки. Таку реакцію спровокувала заява інспекторів з європейської асоціації захисту тварин, які запропонували закрити зоопарк, щоб не мучити тварин.

Саме ці інспектори три роки тому домоглися, щоб столичний звіринець виключили з Європейської асоціації зоопарків та акваріумів.

Дирекції заявили, що неможна купувати нового слона, адже вольєр, у якому жив попередній, - непридатний для життя. Так само у зоопарку вмирають мавпи, яких навіть не врятували подвійні ґрати заради безпеки від відвідувачів. Півтора року тому звіринець налічував 88 мавп, зараз їх 34. Завідувачка відділу приматів не знає куди подівалася решта.

Документи, що могли б прояснити таємниці зникнення приматів, теж зникли. Нове керівництво киває на попереднє. Наразі у звіринці працює КРУ.

Після серії загадкових смертей, а іноді просто зникнень тварин у столичному звіринці достатньо порожніх вольєрів. Тутешні зоологи попереджають, що їх кількість може збільшитися. 43 тварини вже пережили свій біологічний вік.

Син міністра Кабінету міністрів Олексій Толстоухов пообіцяв за фінансування провести ремонт вольєрів та придбати нових мешканців.

"Умови будемо створювати максимально комфортні, щоб тваринам і молодим, і середнім, і похилого віку було тут комфортно жити, проживати і вмирати", - сказав він.

План покращення життя тварин Толстоухов пообіцяв оприлюднити незабаром. Програма максимум - щоб європейські друзі тварин у 2012-му зарахували Київський звіринець принаймні у кандидати на членство в Європейській асоціації.

Нагадаємо, у квітні помер азіатський слон на прізвисько Бой із Київського зоопарку.

Читайте також:

У Київському зоопарку помруть ще 43 тварини

Син Толстоухова офіційно очолив київський зоопарк

Київський зоопарк готує заміну померлому слону Бою

ВідеоЗакрити зоопарк і не мучити звірів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: