Директорку Шаріну призначили для знищення української бібліотеки в Москві - екс-співробітники

Дата публікації
Перегляди
1642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Директорку Шаріну призначили для знищення української бібліотеки в Москві - екс-співробітники

Екс-співробітники говорять, що Шаріна була призначена, щоб знищити бібліотеку. / Фото: Общая газета

Шаріна була призначена, щоб очистити Бібліотеку української літератури "від так званої бандерівської зарази".

У справі навколо української бібліотеки в Москві почали з'являться нові подробиці. Про це у своєму Фейсбуці пише відомий російський журналіст Аркадій Бабченко.

За його словами, Наталія Шаріна була призначена директором бібліотеки в 2007 році, спеціально, щоб "очистити бібліотеку від українського націоналізму".

"Шаріна не знала ані української мови, ані української культури. Тоді, в 2007 відбувся і перший розгром бібліотеки", - цитує Бабченко слова одного із засновників бібліотеки Юрія Кононенка, який займав пост директора до 2007-го року і був змушений після розгрому виїхати в Україну.

"Тобто Шаріна, вірний боєць-путінець, посаджений на посаду директора Бібліотеки української літератури, щоб цю саму бібліотеку розгромити і від цієї самої української літератури і зачистити, тепер сидить за звинуваченням у зберіганні української літератури", - підкреслює журналіст.

 

Вот это поворот, однако. Какие шикарные подробности стали появляться про Библиотеку украинской литературы…Оказывается, ...

Posted by Аркадий Бабченко on Thursday, October 29, 2015

Водночас, заступник голови громадської організації "Українці Москви" Валерій Семененко в інтерв'ю радіостанції "Говорит Москва" заявив, що Шаріну поставили "з метою очистити Бібліотеку української літератури від так званої бандерівської зарази". "Вона завзято взялася за це очищення, а тепер сама під жорна потрапила", - наголосив Семененко.

Нагадаємо, напередодні російські силовики з самого ранку проводили обшуки в бібліотеці, шукали "екстремістську літературу". За словами Шаріної, спочатку обшук був проведений у неї вдома - було вилучено книгу-збірник досліджень про Голодомор, видання Оксани Забужко, кілька примірників газети "Час руху" від 2011 року та грамоти від колишніх керівників України.

Шаріна зазначила, що в бібліотеці слідчі проводили обшук у рамках кримінальної справи, яку було порушено ще в 2010 році. Тоді так само за надуманими ознаками проводилися репресії проти бібліотеки. Вже вилучено дитячий журнал "Барвінок" за нібито зображення прапора "Правого сектору" і сім книжок Дмитра Павличка.

Московські слідчі звинуватили Наталю Шаріну в розпалюванні національної ненависті

Московські слідчі звинуватили Наталю Шаріну в розпалюванні національної ненависті

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація