Директором ФБР стане людина, яка обіцяла перевірити втручання України у вибори у США

Сенат США затвердив Крістофера Рея на цій посаді.

Сенат США у вівторок затвердив Крістофера Рея на посаді директора Федерального бюро розслідувань.

Про це повідомляє Reuters.

Колишній чиновник Міністерства юстиції США очолить один із найкращих американських правоохоронних органів через три місяці після того, як президент Дональд Трамп звільнив Джеймса Комі з цієї посади.

За Крістофера Рея проголосували 92 сенатори, п'ятеро були проти.

Новий очільник ФБР пообіцяв бути незалежним у своїй роботі і не піддаватися тиску з боку Трампа. Ці якості йому знадобляться, адже ФБР розслідує звинувачення у зв'язках команди чинного президента з Росією.

Нагадаємо, Крістофер Рей під час слухань у Сенаті заявив, що "із задоволенням" займеться розслідуванням "втручання" України в американські вибори.

ВідеоЕкс-директор ФБР США звинуватив Трампа у брехні, тиску і втручанні у його роботу

У січні видання Politico, посилаючись на джерела, які знайомі із ситуацією, повідомило, що українські урядовці начебто намагалися вплинути на вибори президента США і допомоги виграти кандидату від демократів Гілларі Клінтон, збираючи компромат на її суперника республіканця Дональда Трампа.

За словами співрозмовників видання, Київ допомагав виборчому штабу Клінтон викрити зв'язки Дональда Трампа та його помічника Пола Манафорта з Росією, що мало на меті зашкодити його кампанії. Врешті решт ці зусилля вплинули на хід передвиборчої кампанії Трампа – Манафорт пішов у відставку.

 

ВідеоТрамп звинуватив Україну у втручанні в американські вибори

Залиште свій коментар