Disney зобов'язала своїх працівників вакцинуватися від коронавірусу до кінця вересня

Disney зобов'язала своїх працівників вакцинуватися від коронавірусу до кінця вересня

Associated Press

Особливо в компанії наголошують на необхідності вакцинації співробітників тематичних парків.

Компанія Disney у п'ятницю, 30 липня, заявила, що вимагає від усіх найманих працівників, а також тих, хто не є членами профспілок у США, вакцинуватися від COVID-19 впродовж наступних 60 днів.

Про це повідомляє CNBC.

Зазначається, що співробітники, які продовжують працювати з дому, повинні будуть надати підтвердження щеплення перед поверненням на будь-який об'єкт Disney, зокрема тематичні парки і офіси.

Компанія вже розпочала переговори з профспілками, які представляють інших її співробітників, особливо працівників тематичних парків.

"Вакцини - кращий інструмент, який у всіх нас є, щоб допомогти контролювати цю глобальну пандемію і захистити наших співробітників", - йдеться в заяві корпорації.

Раніше Disney оголосила про те, що почне вимагати від гостей тематичних парків носити маски в закритих приміщеннях незалежно від статусу вакцинації.

Тим часом американська корпорація Facebook у середу, 28 липня, заявила про те, що її співробітники зі США не зможуть повернутися до офісів без вакцинації від COVID-19. Із подібною заявою також виступили в Google.

Як повідомлялося, Центри США з контролю і профілактики захворювань (CDC) оновили рекомендації щодо протиепідемічних заходів, закликавши навіть вакцинованих від COVID-19 громадян повернутися до носіння масок. Все через штам "Дельта", який, за новими даними, можуть передавати навіть повністю щеплені

Новини світу: влада Нью-Йорка платитиме по 100 доларів кожному, хто погодиться на вакцинацію

Новини світу: влада Нью-Йорка платитиме по 100 доларів кожному, хто погодиться на вакцинацію
Наступна публікація